Пн, 25 серпня 2025

Очільники НАБУ і САП проводять зустрічі в Брюсселі

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександр Клименко та директор Національного антикорупційного бюро Семен Кривонос цього тижня перебувають у Брюсселі, де проводять зустрічі з європейськими посадовцями.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександр Клименко та директор Національного антикорупційного бюро Семен Кривонос цього тижня перебувають у Брюсселі, де проводять зустрічі з європейськими посадовцями.

Про це кореспондентці "Європейської правди" повідомили у Європейській комісії.

Очільники НАБУ та САП у Брюсселі зустрічаються з європосадовцями.

"У вівторок, 26 серпня, з Олександром Клименком та Семеном Кривоносом зустрінеться європейський комісар Марта Кос", - повідомили в Єврокомісії.

Співрозмовники "ЄвроПравди" не надали жодних інших деталей майбутніх зустрічей.

Варто зауважити, що єврокомісарка Кос відповідає за питання розширення Європейського Союзу.

Як повідомляла "Європейська правда", 22 липня Верховна Рада ухвалила скандальний законопроєкт №124214, що узалежнює НАБУ і САП від генерального прокурора.

Після цього ЄС дипломатичними каналами передав Києву попередження про наслідки у разі, якщо парламент не знайде голоси для повноцінного скасування норм проєкту 12414.

31 липня Верховна Рада підтримала за основу та в цілому президентський законопроєкт №13533, покликаний виправити ситуацію з незалежністю НАБУ і САП. Невдовзі документ був підписаний президентом Володимиром Зеленським.

Дивіться у відеоблозі "ЄвроПравди", що доведеться зробити Зеленському, щоби Європа "пробачила" атаку на НАБУ.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Орбан: Україна готова відновити "Дружбу" у понеділок, якщо Угорщина розблокує кредит Вчора, 19 квітня

Естонія оголосила, що не пустить літак Фіцо до Москви на 9 травня Вчора, 19 квітня

В Єврокомісії розповіли про перші зустрічі з майбутнім прем’єром Угорщини Вчора, 19 квітня

У Болгарії розпочинаються парламентські вибори Вчора, 19 квітня

Сибіга: час знімати не лише Ормузьку, але й Орбанську блокаду 18 квітня

Словаччина наступного тижня подасть позов проти ЄС через заборону на імпорт газу з РФ 18 квітня

"Тримайтеся подалі": Трамп відкинув допомогу країн НАТО щодо Ормузької протоки 18 квітня

Словаччина обіцяє блокувати 20-й пакет санкцій, але не 90 млрд євро для України 16 квітня

Британія перерахувала Україні майже $1 млрд за рахунок знерухомлених активів РФ 16 квітня

Посол повідомив про перші контакти Сибіги з майбутньою главою МЗС Угорщини 16 квітня