Велика Британія та Європейський Союз готують санкції проти Росії, які можуть бути введені, якщо очільник Кремля Владімір Путін відмовиться взяти участь у тристоронніх переговорах із президентами США та України – Дональдом Трампом та Володимиром Зеленським.

Велика Британія та Європейський Союз готують санкції проти Росії, які можуть бути введені, якщо очільник Кремля Владімір Путін відмовиться взяти участь у тристоронніх переговорах із президентами США та України – Дональдом Трампом та Володимиром Зеленським.
Про це The Telegraph повідомив посадовець у британському уряді, пише "Європейська правда".
Співрозмовник видання заявив, що Британія та ЄС готують нові санкції проти Росії, які можуть бути введені, якщо Путін відмовиться взяти участь у переговорах із Зеленським і Трампом.
"Якщо Путін буде зволікати, ухилятися або відмовлятися від переговорів – це стане ще одним приводом для введення санкцій" – сказав він.
Також співрозмовники в британському уряді зазначили, що Путін погодився зустрітися з Трампом на Алясці лише після того, як президент США ввів санкції проти Індії за продовження купівлі російської нафти.
Раніше президент Європейської ради Антоніу Кошта назвав головним пріоритетом для Євросоюзу у процесі перемовин про мир в Україні припинення вогню з боку Росії, інакше ЄС посилить санкційний тиск.
Як повідомляла "Європейська правда", голови МЗС ЄС обговорять 19-й пакет санкцій проти Росії 29-30 серпня у Копенгагені.
Новий, 19-й санкційний пакет проти РФ, який може бути ухвалений вже у вересні 2025 року.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Рада затвердила Ченцова віцепрем'єром з європейської та євроатлантичної інтеграції
Генсек НАТО прокоментував зміну міністра оборони України
Британія та Швеція спільно нададуть 300 млн євро для постачання літаків Україні
Сибіга повідомив деталі перемовин з очільником МЗС Туреччини у Києві
У Польщі висунули звинувачення українцю за написи, що прославляють УПА та Бандеру
Вучич знову не підписав декларацію саміту "Південно-Східна Європа – Україна"
Віцепрем’єром з євроінтеграції замість Качки може стати постпред при ЄС Ченцов
Радев: Болгарія більше не братиме участі у "коаліції рішучих"
Рада ратифікувала Угоду про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною
Коефіцієнти та прогнози на Супербоул 60: Чи зможуть «Біллс» нарешті перемогти?