Якщо Росія не погодиться взяти участь у зустрічі в тристоронньому форматі з Україною та Сполученими Штатами, проти неї мають бути запроваджені додаткові санкції.

Якщо Росія не погодиться взяти участь у зустрічі в тристоронньому форматі з Україною та Сполученими Штатами, проти неї мають бути запроваджені додаткові санкції.
Про це президент України Володимир Зеленський заявив після перемовин з президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн у Брюсселі 17 серпня, передає кореспондентка "Європейської правди".
Росія досі не дала сигналу, що тристороння зустріч у форматі Україна – Сполучені Штати -РФ відбудеться.
"Оскільки територіальне питання є настільки важливим, воно повинно обговорюватися лише лідерами України та Росії і у тристоронньому форматі Україна, Сполучені Штати, Росія", - заявив Зеленський.
Він констатував, що "дотепер Росія не дає жодного знаку, що тристороння зустріч відбудеться".
"Якщо Росія відмовиться, тоді нові санкції повинні бути запроваджені", - наголосив президент України.
Як повідомляла "Європейська правда", канцлер Німеччини Фрідріх Мерц заявив, що на зустрічі з Зеленським, Трампом та рядом європейських лідерів у Вашингтоні планує обговорити питання збереження санкцій щодо Росії.
Своєю чергою, голови МЗС ЄС обговорять 19-й пакет санкцій проти Росії 29-30 серпня у Копенгагені.
Детальний аналіз та інсайди щодо того, про що домовилися Путін і Трамп на саміті 15 серпня, читайте у статті "ЄвроПравди" "Перемога Путіна, удар по Україні.Про що Трамп домовився на Алясці".
Архів журналу Віче
|
№4 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Орбан: Україна готова відновити "Дружбу" у понеділок, якщо Угорщина розблокує кредит
Естонія оголосила, що не пустить літак Фіцо до Москви на 9 травня
В Єврокомісії розповіли про перші зустрічі з майбутнім прем’єром Угорщини
У Болгарії розпочинаються парламентські вибори
Сибіга: час знімати не лише Ормузьку, але й Орбанську блокаду
Словаччина наступного тижня подасть позов проти ЄС через заборону на імпорт газу з РФ
"Тримайтеся подалі": Трамп відкинув допомогу країн НАТО щодо Ормузької протоки
Словаччина обіцяє блокувати 20-й пакет санкцій, але не 90 млрд євро для України
Британія перерахувала Україні майже $1 млрд за рахунок знерухомлених активів РФ
Посол повідомив про перші контакти Сибіги з майбутньою главою МЗС Угорщини