В американському місті Анкоридж на Алясці напередодні саміту лідерів США і Росії Дональда Трампа та Владіміра Путіна відбувся проукраїнський мітинг.

В американському місті Анкоридж на Алясці напередодні саміту лідерів США і Росії Дональда Трампа та Владіміра Путіна відбувся проукраїнський мітинг.
Про це йдеться на сторінці організаторів акції Stund Up Alsaka, пише "Європейська правда".
Згідно з повідомленням, близько тисячі людей з українськими прапорами та проукраїнськими банерами зібрались для того, щоб виступити на підтримку України та проти приїзду глави Кремля Владіміра Путіна до США.
фото з соцмереж
фото з соцмереж
Люди тримали банери з написами "Путін, забирайся додому та до пекла", "Вільна Україна", "Україна та Аляска більше не стануть Росією", "Забирайся з України" та із закликами повернути з Росії викрадених українських дітей.
Президент США Дональд Трамп передбачає, що його зустріч з очільником Кремля Владіміром Путіним має 25% шансів на провал.
Також Трамп заявив, що, на його думку, очільник Кремля прибуває на саміт на Аляску з наміром "укласти угоду" про припинення війни в Україні.
Архів журналу Віче
|
№4 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Як купити насос без помилки: що перевірити перед замовленням
Як зменшити стрес міським жителям: прості способи створити спокій вдома
Орбан: Україна готова відновити "Дружбу" у понеділок, якщо Угорщина розблокує кредит
Естонія оголосила, що не пустить літак Фіцо до Москви на 9 травня
В Єврокомісії розповіли про перші зустрічі з майбутнім прем’єром Угорщини
У Болгарії розпочинаються парламентські вибори
Сибіга: час знімати не лише Ормузьку, але й Орбанську блокаду
Словаччина наступного тижня подасть позов проти ЄС через заборону на імпорт газу з РФ
"Тримайтеся подалі": Трамп відкинув допомогу країн НАТО щодо Ормузької протоки
Словаччина обіцяє блокувати 20-й пакет санкцій, але не 90 млрд євро для України