Чт, 31 липня 2025

Лідери ЄС про ухвалення закону про НАБУ і САП: позитивний крок

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн і глава Європейської ради Антоніу Кошта привітали ухвалення в Україні закону, який має відновити незалежність НАБУ і САП.

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн і глава Європейської ради Антоніу Кошта привітали ухвалення в Україні закону, який має відновити незалежність НАБУ і САП.

Про це йдеться в заявах лідерів ЄС, які опубліковані в їхніх Х, повідомляє "Європейська правда".

Кошта і фон дер Ляєн назвали "позитивним кроком" появу підпису президента України Володимира Зеленського під законом №13533.

"Реформи у сфері верховенства права та боротьби з корупцією в Україні мають тривати. Вони залишаються надзвичайно важливими для просування України на європейському шляху", - йдеться в заяві.

ЄС продовжуватиме підтримувати ці зусилля, запевнили Кошта і фон дер Ляєн.

Як відомо, 31 липня Рада підтримала за основу та в цілому президентський законопроєкт №13533, покликаний виправити ситуацію з незалежністю НАБУ і САП.

Невдовзі документ був підписаний президентом Володимиром Зеленським.

Повідомляли також, що Європейський Союз не має планів щодо заморожування фінансування для України після затвердження законопроєкту №13533.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Шеф Пентагону: зараз будь-яка угода з Іраном буде вигідною Вчора, 30 травня

Київ відреагував на гнів Польщі через перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА" Вчора, 30 травня

Румунія закриває консульство РФ у Констанці і висилає консула 29 травня

Сікорський про перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА": я розчарований 29 травня

Зеленський підписав ухвалену ВР кредитну угоду про позику ЄС на 90 млрд євро 29 травня

Президент Румунії поговорив із Зеленським про інцидент з російським дроном 29 травня

Президент Румунії: дрон, що влучив у багатоповерхівку, підбила українська ППО 29 травня

Румунія викликала посла РФ, президент скликав Раду нацбезпеки через влучання дрона 29 травня

Сибіга: Україна готова співпрацювати з Румунією для посилення захисту від дронів 29 травня

Навроцький хоче забрати орден у Зеленського через присвоєння підрозділу ССО імені Героїв УПА 29 травня