Чт, 17 липня 2025

Тараса Качку офіційно номінували на віцепрем’єра, відповідального за ЄС і НАТО

Дотепер торгового представника України Тараса Качку офіційно номінували на посаду віцепрем’єра з європейської та євроатлантичної інтеграції.


Фото: www.eurointegration.com.ua

Дотепер торгового представника України Тараса Качку офіційно номінували на посаду віцепрем’єра з європейської та євроатлантичної інтеграції.

Як повідомляє "Європейська правда", про це свідчить документ з номінаціями, поширений депутатом "Голосу" Ярославом Желєзняком.

У переліку запропонованих членів оновленого уряду Тараса Качку номінують на посаду віцепрем’єра з європейської та євроатлантичної інтеграції, яку досі обіймала Ольга Стефанішина. Раніше лунали припущення, що за ним залишать лише євроінтеграційний напрямок.

Ольга Стефанішина, яка на додачу до посади віцепрем’єра була міністеркою юстиції, підтвердила, що йде з уряду.

Одночасно президент Володимир Зеленський заявив, що підписав указ про призначення Стефанішиної спецуповноваженою глави держави з питань розвитку співробітництва зі США.

За словами Зеленського, у цьому статусі Ольга Стефанішина працюватиме, "щоб не втрачати темпу у відносинах з Америкою", поки триває погодження її кандидатури на посаду посла з Вашингтоном.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Комплексні інженерні рішення для води та стічних вод: сучасне обладнання від Акваполімер Інжиніринг Сьогодні, 20 квітня

Як купити насос без помилки: що перевірити перед замовленням Сьогодні, 20 квітня

Як зменшити стрес міським жителям: прості способи створити спокій вдома Сьогодні, 20 квітня

Орбан: Україна готова відновити "Дружбу" у понеділок, якщо Угорщина розблокує кредит Вчора, 19 квітня

Естонія оголосила, що не пустить літак Фіцо до Москви на 9 травня Вчора, 19 квітня

В Єврокомісії розповіли про перші зустрічі з майбутнім прем’єром Угорщини Вчора, 19 квітня

У Болгарії розпочинаються парламентські вибори Вчора, 19 квітня

Сибіга: час знімати не лише Ормузьку, але й Орбанську блокаду 18 квітня

Словаччина наступного тижня подасть позов проти ЄС через заборону на імпорт газу з РФ 18 квітня

"Тримайтеся подалі": Трамп відкинув допомогу країн НАТО щодо Ормузької протоки 18 квітня