На рахунки Львівської обласної державної адміністрації надійшло 29 мільйонів гривень, які скерують на ремонт доріг Львів–Радехів–Луцьк та Сколе-Славське. Про це на прес-конференції повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.
– Міністерство фінансів України та Державна казначейська служба спрацювали надзвичайно швидко, й перша сума коштів від перевиконання загального обсягу митних платежів, а це 29 мільйонів гривень, надійшла на рахунок ОДА, – сказав Олег Синютка. – Уже в понеділок ми скеруємо ці гроші підряднику, який виконує ремонтні роботи на дорогах Львів–Радехів–Луцьк та Сколе-Славське.
Підрядник уже відремонтував 11 779 кілометрів на одній із найважчих ділянок автодороги Львів–Радехів–Луцьк, відомій як «Бабичівський ліс».
За словами Олега Синютки, у жовтні Львівська митниця також демонструє хороші показники.
– Очікуємо, що планові показники жовтня на Львівській митниці буде перевиконано на понад 100 мільйонів гривень. Відтак ми отримаємо 55–60 мільйонів гривень, які також скеруємо на ремонт доріг Львівщини, – додав керівник області.
Автор: Лариса МАРЧУК
Архів журналу Віче
|
№2 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Макрон розповів, що залучає інших європейців до відновлення діалогу з Путіним
Посол США в НАТО назвав держави, що купили для України найбільше американської зброї
Reuters: США передадуть європейцям два командні пости в НАТО
Рада ЄС 11 лютого в Брюсселі обговорить військову допомогу Україні за участі Федорова
ЄС у рамках гарантій безпеки хоче облаштувати два військові тренувальні центри в Україні
Європарламент проголосує щодо 90 млрд євро для України 11 лютого
ЗМІ: НАТО найближчими днями готується запустити військову місію в Арктиці
Сійярто відкрито підтримав нелегальне переправлення українців через кордон
Прем'єр Франції виключив намір балотуватись в президенти
Сибіга закликає прискорити мирні переговори у війні РФ проти України