Дипломатичний посланець президента США Дональда Трампа Стів Віткофф вирушив до Росії і, як очікується, зустрінеться з правителем РФ Владіміром Путіним у п'ятницю.
Дипломатичний посланець президента США Дональда Трампа Стів Віткофф вирушив до Росії і, як очікується, зустрінеться з правителем РФ Владіміром Путіним у п'ятницю.
Про це повідомило Axios джерело, знайоме з поїздкою, а також свідчать дані FlightRadar, передає "Європейська правда".
Це буде вже третя зустріч Віткоффа з Путіним на тлі спроб адміністрації Трампа домогтися врегулювання війни РФ проти України.
Представник Держдепартаменту США не відповів на запит Axios прокоментувати поїздку Віткоффа ввечері.
Варто зазначити, що Трамп розчарований тим, що переговори не досягли значного прогресу за останні тижні, і в якийсь момент сказав, що він "розлючений" коментарями Путіна щодо України.
Якщо до кінця місяця не буде досягнуто домовленості про припинення вогню, Трамп може запровадити додаткові санкції проти Росії або через виконавчу владу, або звернувшись до Конгресу з проханням ухвалити нове санкційне законодавство, повідомило Axios джерело, знайоме з цим питанням.
Минулого тижня Віткофф приймав у Вашингтоні посланця Путіна Кирила Дмитрієва, намагаючись подолати глухий кут.
У четвер США і Росія уклали угоду про обмін ув'язненими, яка передбачала звільнення Ксенії Кареліної, громадянки США і Росії з подвійним громадянством.
Переговори про угоду стали результатом попередньої зустрічі Віткоффа з Путіним у березні.
Американські та російські дипломати також знову зустрілися в четвер у Стамбулі, щоб обговорити нормалізацію відносин між країнами.
Архів журналу Віче
|
№3 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
В НБУ пояснили, чого чекають від інституцій ЄС на тлі нападу Угорщини на інкасаторів
Фіцо: ми з фон дер Ляєн погодилися, що транзит нафти через "Дружбу" має бути відновлений
Німеччина "назбирала" нову партію перехоплювачів до Patriot для України
Зеленський: тристороння зустріч з РФ і США відкладається за пропозицією американців
Проугорська група в Європарламенті вимагала засудити "погрози" Зеленського Орбану
Фон дер Ляєн обіцяє, що Україна отримає 90 млрд євро від ЄС: "ми виконаємо зобов’язання"
Трамп: рішення про завершення війни в Ірані буде "взаємним" з Ізраїлем
Як вибрати літню гуму для електроавтомобіля?
Новий прем’єр Нідерландів прибув з першим візитом до Києва
Фіцо пригрозив заблокувати 90 млрд євро для України, якщо Орбан програє вибори