Ср, 05 лютого 2025

В Угорщині заявили, що Україна вклала "чималі кошти" для дискредитації Орбана

Лідер фракції партії влади Угорщини "Фідес" Мате Кочиш стверджує, що, за інформацією угорських спецслужб, Україна розгорнула кампанію з очорнення премʼєра Віктора Орбана.

Лідер фракції партії влади Угорщини "Фідес" Мате Кочиш стверджує, що, за інформацією угорських спецслужб, Україна розгорнула кампанію з очорнення премʼєра Віктора Орбана.

Таке Кочиш написав у Facebook, повідомляє "Європейська правда".

За словами угорського депутата, на засіданні парламентського комітету з питань нацбезпеки, членом якого він є, спецслужби Угорщини попередили про кампанію проти Орбана.

"Згідно з отриманою ними інформацією, українська держава розгортає наклепницьку кампанію проти прем'єр-міністра Угорщини, заявленою метою якої є підрив міжнародного іміджу прем'єр-міністра та здатності Угорщини відстоювати свої інтереси", - каже Кочиш.

Він додав, що Україна витратила "чималі кошти" на операцію, і "робота зі збору інформації та фабрикації фейкових новин українцями вже розпочалася".

"Частина ЗМІ, які претендують на незалежність, зараз готові продати країну за українські гроші", - заявляє Кочиш.

Доказів, які б підкріплювали слова депутата "Фідес", він не навів.

Раніше, нагадаємо, звинувачення в бік України лунали із сусідньої Словаччини: там спецслужби заявили про підготовку "державного перевороту".

На цьому тлі, а також на тлі тривалих багатотисячних протестів проти свого уряду премʼєр Словаччини Роберт Фіцо почав говорити про підготовку "Майдану" у країні, звинувативши Україну в причетності до цього.

Читайте також: Фіцо лякає "Майданом": як масштабні протести у Словаччині наближають зміну влади.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

ЗМІ: парламент Британії проголосує за розслідування щодо Стармера у справі про посла у США Сьогодні, 27 квітня

В Албанії розпочався судовий процес над експрезидентом у справі про корупцію Сьогодні, 27 квітня

У Єврокомісії підтвердили зустріч фон дер Ляєн та Мадяра 29 квітня у Брюсселі Сьогодні, 27 квітня

Изготовление москитных сеток под индивидуальный заказ Сьогодні, 27 квітня

Зеленський: ще три країни долучилися до програми PURL Вчора, 26 квітня

Санду у Києві розповіла про плани щодо Придністров'я та роль України у процесі Вчора, 26 квітня

Макрон: європейці повинні визнати, що тепер проти нас США, Китай і Росія 25 квітня

Мерц окреслив, як бачить інтеграцію України до ЄС, але без швидкого вступу 25 квітня

МЗС: Зеленський на Кіпрі домовився про нові внески до PURL 25 квітня

У Литві офіційно висунули корупційні звинувачення експрем’єру Сквернялісу 24 квітня