Прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович оголосив про підготовку нового пакета військово-технічної допомоги.

Прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович оголосив про підготовку нового пакета військово-технічної допомоги.
Про це він сказав під час зустрічі із прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем, пише "Європейська правда".
Шмигаль та Пленкович зустрілися у середу, 29 січня. Цього дня вони говорили про те, як пришвидшити мир і покарати Росію.
"Під час нашої зустрічі пан Пленкович оголосив про підготовку нового пакета військово-технічної допомоги, який мають затвердити завтра (у четвер 30 січня. – Ред.), – розповів український прем’єр.
Шмигаль розповів, що вони також домовилися вивчити можливості створення спільної українсько-хорватської робочої групи, яка відстежуватиме протиправну діяльність російського "тіньового флоту".
"Будемо працювати над тим, аби Росія заплатила за свою агресію. Хорватія вже підтримує роботу Міжнародного реєстру збитків та наші прагнення, аби всі заморожені російські активи були повністю конфісковані та спрямовані на підтримку нашої стійкості, обороноздатності та відновлення", - підсумував очільник українського уряду.
Зазначимо, у грудні проросійський президент Хорватії Зоран Міланович пообіцяв не допустити відправки хорватських військових до України, поки він є президентом.
А восени Міланович відмовився погодити участь військових країни в ініціативі НАТО з підтримки України NSATU, оскільки вона "потенційно може бути шкідливою для національних інтересів".
Радимо також ознайомитися із матеріалом "ЄвроПравди": Удар по проукраїнській Хорватії: чи призведуть президентські вибори до розвороту країни.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
В ОАЕ завершився новий раунд переговорів між Україною, США та Росією
Reuters: ЄС турбує "концентрація повноважень" Трампа в Раді миру
Оптимальний спосіб перевезти тендітні предмети без пошкоджень
Дитячий розважальний центр: простір для радості та великих відкриттів
Ринок праці-2026: бізнес у лещатах кадрового голоду та несподіваний бум у сфері послуг
Сибіга про новий масований удар РФ: ракети вразили й стіл для переговорів
Переговори Україна-США-РФ, деталі "плану процвітання", генератори Києву: новини дня
Зеленський розповів, що в Давосі домовився з Трампом про ракети до Patriot
В МЗС ОАЕ повідомили про початок переговорів Україна-США-Росія
Глава МЗС Італії натякнув на невдячність Зеленського після його критики на адресу Європи