Чт, 14 грудня 2023

Зеленський прибув до Німеччини з неоголошеним візитом

Президент Володимир Зеленський у четвер, 14 грудня, прибув до Німеччини з неоголошеним візитом.

Президент Володимир Зеленський у четвер, 14 грудня, прибув до Німеччини з неоголошеним візитом.

Про це, як повідомляє "Європейська правда", заявили в німецькій поліції.

За словами речника поліції Франкфурта, президент України приземлився у Франкфуртському аеропорту, після чого його супроводили правоохоронці на зустріч у районі Рейн-Майн.

Точні передумови перебування Зеленського в Німеччині невідомі.

З минулого тижня голова держави перебуває в закордонних поїздках, зокрема в Аргентині, США та Норвегії.

Раніше стало відомо, що Зеленський хотів бути особисто присутнім на саміті ЄС в Брюсселі, де розглядають питання вступу України в ЄС та довгострокової фінансової підтримки.

Лідери Євросоюзу були готові запросити його, однак не стали цього робити нібито через побоювання щодо реакції угорського прем'єра Віктора Орбана.

Як повідомляла "ЄвроПравда", Зеленський звернувся до лідерів ЄС у четвер у режимі відеозв’язку та закликав їх лишити Путіна незадоволеним домовленостями.

Детально про розклад сил перед самітом читайте у статті "Австро-Угорщина проти України: як виникла і чого вимагає "коаліція Орбана" перед самітом ЄС".

www.eurointegration.com.ua

Останні новини

Reuters: США передадуть європейцям два командні пости в НАТО Сьогодні, 10 лютого

Рада ЄС 11 лютого в Брюсселі обговорить військову допомогу Україні за участі Федорова Сьогодні, 10 лютого

ЄС у рамках гарантій безпеки хоче облаштувати два військові тренувальні центри в Україні Сьогодні, 10 лютого

Європарламент проголосує щодо 90 млрд євро для України 11 лютого Сьогодні, 10 лютого

ЗМІ: НАТО найближчими днями готується запустити військову місію в Арктиці Вчора, 09 лютого

Сійярто відкрито підтримав нелегальне переправлення українців через кордон Вчора, 09 лютого

Прем'єр Франції виключив намір балотуватись в президенти 08 лютого

Сибіга закликає прискорити мирні переговори у війні РФ проти України 08 лютого

Президент Словаччини вважає помилкою передачу Україні МіГ-29 08 лютого

Федоров вперше візьме участь у засіданні Ради Україна-НАТО і "Рамштайні" 07 лютого