Президент Володимир Зеленський підтвердив, що перші танки Abrams від США вже прибули в Україну.

Президент Володимир Зеленський підтвердив, що перші танки Abrams від США вже прибули в Україну.
Про це він написав у Telegram, повідомляє "Європейська правда".
За словами Зеленського, про прибуття американських танків його поінформував міністр оборони Рустем Умєров.
"Abrams вже в Україні й готуються підсилити наші бригади. Вдячний союзникам за виконання домовленостей! Шукаємо нові контракти, розширюємо географію постачання", - зазначив він.
Раніше про прибуття танків Abrams повідомило видання New York Times з посиланням на неназваних посадовців Міноборони США.
Перед цим видання Politico писало, що спочатку в Україну відправлять 10 танків.
M1 Abrams будуть серед інших танків в арсеналі України, які вона зможе використати для просування і можливого звільнення утримуваних Росією територій у східних і південних регіонах.
В одному з останніх пакетів допомоги від США містяться снаряди зі збідненим ураном для Abrams.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Axios: Трамп допустив відмову від "духу Анкориджа"
У Польщі затримали українця, який погрожував Навроцькому в інтернеті
Сікорський про війну в Україні: ініціатива більше не належить РФ
В Британії запевнили, що їхня підтримка України збережеться й за нового уряду
Трамп пригрозив митами країнам, які застосують цифрові податки до компаній зі США
Глава МЗС Естонії закликав посилити тиск на РФ на тлі ударів України
Магазин инструментов для стоматологий: как выбрать и где купить надёжный инструментарий
Перший транш з 90 млрд, поляки проти України в ЄС, Франція перехопила судно РФ: новини дня
Офіційно: ЄС продовжив економічні санкції проти РФ на рік
Марта Кос розповіла, які шляхи вступу України зараз обговорюються в ЄС