Сб, 11 червня 2022

Зеленський - главі Єврокомісії: від рішення ЄС залежить, чи є майбутнє в Європи

Президент України Володимир Зеленський під час візиту глави Єврокомісії до Києва заявив, що від того, чи надасть ЄС Україні статус кандидата на вступ у ЄС залежить майбутнє європейського проєкту.

Президент України Володимир Зеленський під час візиту глави Єврокомісії до Києва заявив, що від того, чи надасть ЄС Україні статус кандидата на вступ, залежить майбутнє європейського проєкту.

Про це він сказав на пресконференції у Києві в суботу, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Саме зараз визначається, яким буде майбутнє об’єднаної Європи, та чи буде майбутнє взагалі. Позитивна відповідь Європейського Союзу на українську заявку щодо членства може стати позитивною відповіддю на запитання, чи є взагалі майбутнє у європейського проєкту", - сказав Зеленський.

За його словами, український народ навіть у час жорстокої війни довів, що державні та суспільні інституції України залишаються у нас стійкими.

Він підкреслив, що опитування в країнах ЄС показали, що більшість населення держав-членів вважає Україну частиною європейської родини і це, за його словами, справедливо.

"Політичне визнання цієї реальності ми дуже очікуємо вже 23-24 червня", - сказав Зеленський.

Він підкреслив, що український народ усвідомлює, що статус кандидата - це лише початок шляху до членства в ЄС. "Але всі вже бачили, що український народ настільки цінує свободу, що зробить усе необхідне для європейської інтеграції України. Європейський проєкт точно не може бути завершений без нас", - сказав Зеленський.

Читайте більше у статті: Кандидат з нюансами: що відбувається у ЄС перед історичним рішенням щодо України

www.eurointegration.com.ua

Останні новини

Глава МЗС Німеччини прибув до Києва на тлі нічного ракетного удару РФ Вчора, 22 серпня

Глава Євроради візьме участь у зустрічі "коаліції охочих" 24 серпня в Києві 21 серпня

Туск вважає, що Німеччина не повинна карати підозрюваних у підриві "Північних потоків" 21 серпня

Україна готова допомогти партнерам в ЄС у протидії гібридному впливу Росії 21 серпня

На кордоні з Молдовою призупинив роботу пункт пропуску через удар РФ 21 серпня

В Румунії показали відео знищення морського дрона з винищувача F-16 21 серпня

ЄС обіцяє зміни для українців, реакція на обстріл Києва, морський дрон РФ у Румунії: новини дня 20 серпня

Міжнародний реєстр збитків для України відкрив нові категорії заяв 20 серпня

Глава МЗС Литви закликає надати Україні повноправне членство в ЄС до 2030 року 20 серпня

В Угорщині Андраш Бака офіційно вступив на посаду президента 19 серпня