Міністри оборони понад 40 держав світу на переговорах у понеділок на думку України, повинні ухвалити рішення про передачу Україні американських реактивних систем залпового вогню MLRS.
Міністри оборони понад 40 держав світу на переговорах у понеділок на думку України, повинні ухвалити рішення про передачу Україні американських реактивних систем залпового вогню MLRS.
Про таке очікування заявив президент України Володимир Зеленський під час спільного брифінгу з прем‘єр-міністром Португалії Антоніу Кошту в Києві, повідомляє Укрінформ.
Зеленський вважає позитивним зам факт проведення онлайн-зустрічі, але вважає, що справжнім позитивом стане саме ухвалення постачання американського комплексу.
"Ми очікуємо позитиву щодо постачання MLRS... Ми звертаємося до всіх країн щодо постачання MLRS-систем, завдяки яким Україна зможе забрати ініціативу та звільняти свою територію", - зазначив він.
Найімовірніше, йдеться про американські MLRS-270, які, в залежності від типу ракет, можуть вести прицільний обстріл на дальності до 300 км.
Він звернувся до представників країн, які бояться надавати Україні відповідне озброєння начебто через можливе використання його для наступу на РФ, та нагадав, ЗСУ ведуть війну на своїй території. "Якщо хтось із країн Європи звик, що Донбас - це окупована територія Росії, то я хочу сказати, що це не дуже добра звичка. Це наша територія", - наголосив президент.
Зеленський також розповів, що Російська Федерація шантажує інші держави, намагаючись зірвати передачу Україні MLRS-систем.
Як повідомляла ЄвроПравда, у понеділок 23 травня група країн у форматі "Рамштайн" проведе нову зустріч щодо оборони України
У суботу президент США Джо Байден підписав пакет допомоги Україні на $40 млрд.
Архів журналу Віче
|
№2 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
У НАТО повідомили, що низка партнерів передадуть Україні ракети ППО з власних запасів
У Польщі чоловіка засудили за шпигунство для РФ, зокрема щодо стратегічного аеропорту Жешува
Генсек НАТО прибув до Києва
Зеленський поставив завдання переговорній команді перед зустрічами з РФ і США
Українська делегація вирушила в Абу-Дабі на переговори з РФ і США
Угорщина подала позов до Суду ЄС проти відмови від російського газу
Кошта скликає лідерів ЄС на позачерговий саміт 12 лютого
Покращити керованість автомобіля та зробити його чутливішим на дорозі: реальність чи міф?
Чи допоможе крем для обличчя зменшити видимість зморшок та підвищити пружність шкіри?
Глава МЗС Чехії каже, що ігноруватиме президента на тлі загострення конфлікту