Президент Володимир Зеленський на останньому засіданні РНБО поставив завдання відпрацювати механізм взаємодії з міжнародними та іноземними партнерами для того, щоб статус олігарха та пов'язані з ним обмеження не залишалися виключно в межах країни.
фото: офіс президента
Президент Володимир Зеленський на останньому засіданні РНБО поставив завдання відпрацювати механізм взаємодії з міжнародними та іноземними партнерами для того, щоб статус олігарха та пов'язані з ним обмеження не залишалися виключно в межах країни.
Джерело: міністр юстиції Денис Малюська в ефірі телеканалу "Рада"
Пряма мова Малюськи: "Одне з завдань, яке поставив президент на останньому засіданні РНБО - це відпрацювати механізм взаємодії з нашими міжнародними та іноземними партнерами з тим, щоб статус цей олігарха та обмеження не залишалися виключно в межах нашої країни.
Тобто, щоб наші партнери також реагували, так само встановлювали додаткові контролі щодо активів і діяльності таких осіб за кордоном. Ми над цим будемо працювати".
Деталі: Малюська очікує, що статус олігарха "автоматом" призведе до перешкод ведення бізнесу за кордоном.
Але влада хоче, щоб це було правильно та юридично врегульовано.
Читайте також: Від любові до імпічменту. Як відбувається деолігархізація від Зеленського
Українська правда
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Українська та американська делегації у суботу проведуть консультації
Подсчет посетителей
Чи є серед вашого персоналу недобросовісні працівники, що завдають шкоди бізнесу?
Білий дім: європейські військові не вплинуть на рішення Трампа щодо Гренландії
Польща схвалила рішення про передачу Україні до 9 винищувачів МіГ
До України прибув із візитом президент Чехії
Сибіга розповів про плани на Давос і контакти з американцями
"Недружній вчинок": глава МЗС Польщі висловився про притулок польського ексміністра в Угорщині
Трамп вважає, що у затягуванні війни винен Зеленський, а не Путін
Чи важко вашому бізнесу охопити нових клієнтів поза межами фізичної локації?