Пт, 29 січня 2016

З метою фомування конкурентного середовища в енергетичній сфері

У Відні (Австрійська Республіка) в рамках співпраці з Європейським Союзом відбулася робоча зустріч між делегацією Антимонопольного комітету України, секретарем Енергетичного співтовариства та австрійським конкурентним відомством.

Під час заходу перший заступник голови Антимонопольного комітету – державний уповноважений Марія Ніжнік поінформувала присутніх про перебіг виконання зобов’язань України в рамках Договору про заснування Енергетичного співтовариства й кроки, які вже зроблено для виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Українська делегація ознайомилася з європейським досвідом формування конкурентного середовища у сферах електроенергетики та газу. Вивчення досвіду країн–учасниць Договору про заснування Енергетичного співтовариства сприятиме вдосконаленню конкурентної політики в енергетичній сфері України.

За повідомленням прес-служби Антимонопольного комітету.

Останні новини

Перший транш з 90 млрд, поляки проти України в ЄС, Франція перехопила судно РФ: новини дня Сьогодні, 26 червня

Офіційно: ЄС продовжив економічні санкції проти РФ на рік Сьогодні, 26 червня

Марта Кос розповіла, які шляхи вступу України зараз обговорюються в ЄС Вчора, 25 червня

В ЄС розповіли, як планують дати Україні наступні 100 млрд євро: будуть жорсткі вимоги Вчора, 25 червня

Рубіо відреагував на скарги Кремля щодо недотримання "духу Анкориджа" Вчора, 25 червня

Фінляндія виділяє додаткові 40 млн євро на зброю США для України Вчора, 25 червня

На "енергетичному Рамштайні" оголосили про 375 млн євро на підтримку України Вчора, 25 червня

Фон дер Ляєн у Гданську оголосила про виділення 3,2 млрд євро макрофіну та коштів на дрони Вчора, 25 червня

Трамп заявив, що Зеленський "непогано справляється" у війні з РФ Вчора, 25 червня

Мерц: саміт НАТО в Анкарі має послати чіткий сигнал Путіну Вчора, 25 червня