Пт, 29 січня 2016

З метою фомування конкурентного середовища в енергетичній сфері

У Відні (Австрійська Республіка) в рамках співпраці з Європейським Союзом відбулася робоча зустріч між делегацією Антимонопольного комітету України, секретарем Енергетичного співтовариства та австрійським конкурентним відомством.

Під час заходу перший заступник голови Антимонопольного комітету – державний уповноважений Марія Ніжнік поінформувала присутніх про перебіг виконання зобов’язань України в рамках Договору про заснування Енергетичного співтовариства й кроки, які вже зроблено для виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Українська делегація ознайомилася з європейським досвідом формування конкурентного середовища у сферах електроенергетики та газу. Вивчення досвіду країн–учасниць Договору про заснування Енергетичного співтовариства сприятиме вдосконаленню конкурентної політики в енергетичній сфері України.

За повідомленням прес-служби Антимонопольного комітету.

Останні новини

Зеленський не поїхав до Польщі, Лукашенко втік з Білорусі, відставка уряду Литви: новини дня Сьогодні, 24 червня

В МЗС вважають виправданим, щоб Свириденко очолювала делегацію України в Гданську Вчора, 23 червня

FT: Трамп розповів Зеленському, як його вразили воєнні успіхи України Вчора, 23 червня

Офіційно: Зеленський не їде на URC до Гданська, делегацію очолить Свириденко Вчора, 23 червня

У Польщі кажуть, що Зеленський не приїде на конференцію з відновлення у Гданську Вчора, 23 червня

Трамп погрожує не надати допомогу країнам НАТО, якщо його про це попросять Вчора, 23 червня

Какие бывают неисправности/поломки пластиковых окон Вчора, 23 червня

Бельгія видала ордер на арешт колишнього єврокомісара у справі про корупцію в Європарламенті Вчора, 23 червня

Відставка прем'єра Британії, Навроцький як Орбан, зняття санкцій з Ірану: новини дня Вчора, 23 червня

Представники польського бізнесу закликають Польщу та Україну до діалогу 22 червня