Пт, 29 січня 2016

З метою фомування конкурентного середовища в енергетичній сфері

У Відні (Австрійська Республіка) в рамках співпраці з Європейським Союзом відбулася робоча зустріч між делегацією Антимонопольного комітету України, секретарем Енергетичного співтовариства та австрійським конкурентним відомством.

Під час заходу перший заступник голови Антимонопольного комітету – державний уповноважений Марія Ніжнік поінформувала присутніх про перебіг виконання зобов’язань України в рамках Договору про заснування Енергетичного співтовариства й кроки, які вже зроблено для виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Українська делегація ознайомилася з європейським досвідом формування конкурентного середовища у сферах електроенергетики та газу. Вивчення досвіду країн–учасниць Договору про заснування Енергетичного співтовариства сприятиме вдосконаленню конкурентної політики в енергетичній сфері України.

За повідомленням прес-служби Антимонопольного комітету.

Останні новини

В Британії запевнили, що їхня підтримка України збережеться й за нового уряду Сьогодні, 27 червня

Трамп пригрозив митами країнам, які застосують цифрові податки до компаній зі США Сьогодні, 27 червня

Глава МЗС Естонії закликав посилити тиск на РФ на тлі ударів України Вчора, 26 червня

Магазин инструментов для стоматологий: как выбрать и где купить надёжный инструментарий Вчора, 26 червня

Перший транш з 90 млрд, поляки проти України в ЄС, Франція перехопила судно РФ: новини дня Вчора, 26 червня

Офіційно: ЄС продовжив економічні санкції проти РФ на рік Вчора, 26 червня

Марта Кос розповіла, які шляхи вступу України зараз обговорюються в ЄС 25 червня

В ЄС розповіли, як планують дати Україні наступні 100 млрд євро: будуть жорсткі вимоги 25 червня

Рубіо відреагував на скарги Кремля щодо недотримання "духу Анкориджа" 25 червня

Фінляндія виділяє додаткові 40 млн євро на зброю США для України 25 червня