Пт, 18 вересня 2015

На Полтавщині нарахували 112 мільйонерів

У Полтавській області налічується вже 112 громадян, які за минулий рік задекларували більше 1 мільйона гривень своїх доходів (торік нараховувалося 102 мільйонери). Про це під час брифінгу за підсумками цьогорічного декларування повідомила заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова.  

Найбільше мільйонерів у Кременчуці – 50 чоловік, у Полтаві – 46,  у Карлівці – 8, у Лубнах – 3. За словами Жанни Кузнецової, загалом полтавські «мільйонери» задекларували торік майже 487 мільйонів гривень доходів (за попередній рік –  252 млн).

Подібні доходи найбагатші мешканці регіону отримують від продажу нерухомості, фінансових операцій, відсотків акцій тощо.

Останні новини

ЗМІ: ЄС може запропонувати США партнерство щодо критичних мінералів Вчора, 03 лютого

У НАТО повідомили, що низка партнерів передадуть Україні ракети ППО з власних запасів Вчора, 03 лютого

У Польщі чоловіка засудили за шпигунство для РФ, зокрема щодо стратегічного аеропорту Жешува Вчора, 03 лютого

Генсек НАТО прибув до Києва Вчора, 03 лютого

Зеленський поставив завдання переговорній команді перед зустрічами з РФ і США Вчора, 03 лютого

Українська делегація вирушила в Абу-Дабі на переговори з РФ і США Вчора, 03 лютого

Угорщина подала позов до Суду ЄС проти відмови від російського газу 02 лютого

Кошта скликає лідерів ЄС на позачерговий саміт 12 лютого 02 лютого

Покращити керованість автомобіля та зробити його чутливішим на дорозі: реальність чи міф? 02 лютого

Чи допоможе крем для обличчя зменшити видимість зморшок та підвищити пружність шкіри? 02 лютого