Вт, 11 серпня 2015

Сонячні батареї для освітлення вулиць

 

Поляки мають намір встановити в населених пунктах Дрогобицького району на Львівщині сонячні батареї, повідомила прес-служба Дрогобицької РДА.

   Під час зустрічі заступника голови Дрогобицької райдержадміністрації Івана Мізерника та представників краківської компанії «EKO-ENERGIA Ltd»  розглянули можливість використання енергії від встановлених сонячних батарей для освітлення вулиць.

Така практика є успішною  в Польщі, це дає змогу зекономити до 25 тисяч тонн нафти щорічно та зменшити до 80 тис. тонн викидів СО2.

Автор: Лариса МАРЧУК

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

В НБУ пояснили, чого чекають від інституцій ЄС на тлі нападу Угорщини на інкасаторів Вчора, 10 березня

Фіцо: ми з фон дер Ляєн погодилися, що транзит нафти через "Дружбу" має бути відновлений Вчора, 10 березня

Німеччина "назбирала" нову партію перехоплювачів до Patriot для України Вчора, 10 березня

Зеленський: тристороння зустріч з РФ і США відкладається за пропозицією американців 09 березня

Проугорська група в Європарламенті вимагала засудити "погрози" Зеленського Орбану 09 березня

Фон дер Ляєн обіцяє, що Україна отримає 90 млрд євро від ЄС: "ми виконаємо зобов’язання" 09 березня

Трамп: рішення про завершення війни в Ірані буде "взаємним" з Ізраїлем 09 березня

Як вибрати літню гуму для електроавтомобіля? 09 березня

Новий прем’єр Нідерландів прибув з першим візитом до Києва 08 березня

Фіцо пригрозив заблокувати 90 млрд євро для України, якщо Орбан програє вибори 08 березня