Пт, 10 липня 2015

Харківські хлібороби жнивують

Загалом урожай ранніх зернових зібрано уже на 5 відсотках площ, повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Марк Беккер.

«Це 37 тисяч гектарів із 765. Середня врожайність нас поки не зовсім задовольняє – 36,8 ц/га. Сподіваюся: вона підвищиться», – сказав Марк Беккер.

Він також уточнив, що ціну на зерно поки що не сформовано. За попередніми оцінками, вона може становити 3–3,2 тис. гривень за тонну.

Останні новини

Сибіга поверне Польщі свою державну нагороду через позбавлення ордена Зеленського Сьогодні, 20 червня

Угорський прем’єр розповів деталі зустрічі з Зеленським, говорили про Берегове Сьогодні, 20 червня

Мадяр розповів, як діяв проти України у ЄС і запевнив, що Орбан був проукраїнським Сьогодні, 20 червня

Навроцький постановив забрати у Зеленського орден через "героїв УПА" і пригрозив щодо ЄС Сьогодні, 20 червня

ЗМІ: Міноборони Німеччини зацікавилося ракетами двох українських виробників Вчора, 19 червня

ЗМІ: уряд Стармера закликатиме його готуватися до відставки Вчора, 19 червня

Фіцо після зустрічі з Зеленським каже, що має з ним "фундаментально протилежні погляди" Вчора, 19 червня

Зеленський таки поговорив із Мадяром на саміті ЄС Вчора, 19 червня

ЗМІ: Макрон та Мерц розкритикували Кошту за контакти з Кремлем Вчора, 19 червня

Мелоні назвала брехнею заяви Трампа про те, що вона "благала" його про спільне фото Вчора, 19 червня