Пт, 03 липня 2015

Естонці цікавилися реформами на Харківщині

 

У Харківській ОДА відбулася зустріч керівництва з естонською делегацією на чолі з колишнім прем'єр-міністром Естонії Юханом Партсом.

Заступник голови ОДА  Марк Беккер розповів про суспільно-політичну ситуацію в області та роботу з переселенцями, надання їм матеріальної допомоги. Він зазначив, що на сьогодні до служби зайнятості області за пошуком роботи звернулися 3,5 тисячі переселенців, і працевлаштована вже майже тисяча людей.

За перше півріччя цього року в Харківську область було залучено близько 30 мільйонів гривень для реконструкції житла для проживання тимчасових переселенців. Нині запускається ще один проект Програмою розвитку ООН, який дасть змогу створити робочі місця для переселенців, розвивати серед них підприємницькі ініціативи», – додав перший заступник директора департаменту конкурентоспроможності регіону ОДА Денис Ткачов.

 «На всіх форумах і конференціях в Європі я чую й бачу, що є величезне бажання в інвесторів сприяти розвитку України. Усі бачать великий потенціал вашої країни, і всі дивуються, чому Україна так відстала, але відзначають її потенціал для розвитку», – сказав Юхан Партс.

Сторони обговорили реформи, що проводяться в області, й процес децентралізації.

Останні новини

Україна і Словаччина працюють над проведенням нового раунду міжурядових консультацій Сьогодні, 06 червня

Угорщина зняла вето, ЄС змінить правила для українців, новий прем’єр Румунії: новини дня Вчора, 05 червня

5 червня посли ЄС планують погодити спільну позицію по першому кластеру для України Вчора, 05 червня

Польща підтримує виключення з тимчасового захисту українців, які виїхали нелегально 04 червня

У Брюсселі – сутички під час протестів проти реформування освіти 04 червня

Президент Румунії призначив нового прем'єр-міністра 04 червня

Перший кластер для України і Молдови відкриють 15 червня в Люксембурзі 04 червня

Сибіга оголосив про нову сторінку в українсько-угорських відносинах 04 червня

Що таке волатильність онлайн-слотів 04 червня

Прогноз на матч «ОКЦ Тандер» проти «Голден Стейт Ворріорз» 04 червня