Пт, 12 червня 2015

Харків та Івано-Франківськ з’єднає прямий нічний експрес

 

З 7 липня розпочне курсувати нічний експрес № 115/116 Харків – Івано-Франківськ. Відстань між містами він долатиме менш ніж за 15 годин.

Новопризначений потяг курсуватиме через день. З Харкова він вирушить 7 липня о 19:05, прибуде до Івано-Франківська наступного дня о 09:45. У зворотному напрямку вирушатиме 8 липня о 16:33 та прибуватиме до Харкова о 07:12 наступного ранку.

Потяг робитиме зупинки в Полтаві, Гребінці, Києві, Коростені, Здолбунові та Львові. У його складі – купейні та вагони класу «люкс».

Останні новини

Зеленський підписав суперечливий "євроінтеграційний" проєкт щодо декларування суддів Сьогодні, 24 червня

ЗМІ: в уряді Польщі вважають, що Навроцький хотів зірвати конференцію з відновлення Сьогодні, 24 червня

Німеччина припинила багатомільярдний проєкт будівництва фрегатів Сьогодні, 24 червня

Рада ЄС продовжить секторальні санкції проти Росії на рік замість пів року Сьогодні, 24 червня

Зеленський не поїхав до Польщі, Лукашенко втік з Білорусі, відставка уряду Литви: новини дня Сьогодні, 24 червня

В МЗС вважають виправданим, щоб Свириденко очолювала делегацію України в Гданську Вчора, 23 червня

FT: Трамп розповів Зеленському, як його вразили воєнні успіхи України Вчора, 23 червня

Офіційно: Зеленський не їде на URC до Гданська, делегацію очолить Свириденко Вчора, 23 червня

У Польщі кажуть, що Зеленський не приїде на конференцію з відновлення у Гданську Вчора, 23 червня

Трамп погрожує не надати допомогу країнам НАТО, якщо його про це попросять Вчора, 23 червня