Завдяки комплексу заходів регіон зміг заощадити 21,8 мільйона гривень. Про це директор Харківського обласного комунального підприємства «Дирекція розвитку інфраструктури території» Олег Вернигора повідомив на засіданні колегії Харківської ОДА.
За його словами, на виконання постанови Кабінету Міністрів України, а також завдань, поставлених обласним антикризовим енергетичним штабом, підприємство розробило і впровадило комплекс заходів, який дав змогу газоспоживання загалом за опалювальний сезон на 30%, що становить 6,2 мільйона кубометрів газу на суму 21,8 мільйона гривень.
Також він нагадав, що на підприємстві розпочали реалізацію спільного інвестиційного проекту з японським агентством міжнародного співробітництва (JICA) щодо монтажу та запуску роботи заводської лінії з виробництва паливних пелетів. Крім того, завдяки заміні обладнання в котельній у Дергачах економія газу становить 125,7 кубометрів (962,9 тис. гривень).
Віталій СКОБЕЛЬСЬКИЙ.
Архів журналу Віче
|
№2 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Бундестаг погодив закупівлю дронів-камікадзе на пів мільярда євро
Поліція Іспанії затримала в Німеччині підозрюваного у вбивстві Портнова
Рада ЄС ухвалила два документи для позики у 90 млрд для України, ще один – блокує Угорщина
ЄС розраховує надати Україні перший оборонний пакет з кредиту на 90 млрд у квітні
Канада оголосила про військову допомогу Україні та нові санкції проти Росії
Стармер закликав спростовувати фейки про "перемогу" Росії у війні
МЗС: повна євроатлантична інтеграція України – умова миру в Європі та Північній Америці
Зеленський закликав Європарламент заборонити в'їзд в ЄС російським "учасникам війни"
Сибіга: Україна пропонувала зустріч Зеленського з Орбаном, Угорщина не відповіла
Резолюція Європарламенту: Росія має зазнати поразки, Україна – перемогти і стати членом ЄС