Чт, 27 жовтня 2022

Джонсон збирається просувати "план Маршалла" для України на міжнародній арені - ЗМІ

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії розглядає можливість створення нової організації для підтримки України та відбудови зруйнованої війною економіки.

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон розглядає можливість створення нової організації для підтримки України та відбудови зруйнованої війною економіки.

Про це пише The Telegraph, повідомляє "Європейська правда".

У розмові з виданням один із друзів Джонсона назвав це "планом Маршалла для України". Він впевнений, що "Борис залучить багато грошей" від приватних донорів.

Повідомляється, що Джонсон відкрив офіс у Вестмінстері, з якого він сподівається заснувати фонд.

Джонсон став дуже популярним в Україні завдяки своїй підтримці Києва під час перебування на посаді прем'єр-міністра Британії.

Раніше цього тижня канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що відбудова України стане складним проєктом "на покоління", але це також можливість і зробити її більш передовою і сучасною, ніж до війни, поєднуючи цей процес із наближенням до вступу у Євросоюз.

На міжнародній конференції у Берліні представили позиційний документ "Відновлення України" - за зразок взято План Маршалла з відбудови Західної Німеччини після Другої світової війни за допомогою США.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата