Ср, 04 березня 2015

На Харківщині з'являться нові полігони з унікальною технологією утилізації відходів

Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Євгеній Шахненко. За його словами, наразі у Департаменті житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури облдержадміністрації розробляють проектну документацію для будівництва комплексів з управління комунальними відходами в Лозовій та Ізюмі. Особливістю цих комплексів стане перероблення відходів за допомогою методу біоремедиації (тобто за допомогою живих організмів – грибів, бактерій, рослин). Документація на ці два комплекси буде готова вже наприкінці березня, а в червні планується закінчити проектування такого самого об’єкта в Первомайську. Комплекси розраховані на перероблення твердих побутових відходів з тих районів, у яких вони будуть розміщені.

Наразі триває будівництво комплексу з управління комунальними відходами в Богодухові, а також розроблено проектно-кошторисну документацію та проведена експертиза проекту будівництва Комплексу з управління комунальними відходами в Люботині. 

Віталій СКОБЕЛЬСЬКИЙ. 

Останні новини

Перший транш з 90 млрд, поляки проти України в ЄС, Франція перехопила судно РФ: новини дня Сьогодні, 26 червня

Офіційно: ЄС продовжив економічні санкції проти РФ на рік Сьогодні, 26 червня

Марта Кос розповіла, які шляхи вступу України зараз обговорюються в ЄС Вчора, 25 червня

В ЄС розповіли, як планують дати Україні наступні 100 млрд євро: будуть жорсткі вимоги Вчора, 25 червня

Рубіо відреагував на скарги Кремля щодо недотримання "духу Анкориджа" Вчора, 25 червня

Фінляндія виділяє додаткові 40 млн євро на зброю США для України Вчора, 25 червня

На "енергетичному Рамштайні" оголосили про 375 млн євро на підтримку України Вчора, 25 червня

Фон дер Ляєн у Гданську оголосила про виділення 3,2 млрд євро макрофіну та коштів на дрони Вчора, 25 червня

Трамп заявив, що Зеленський "непогано справляється" у війні з РФ Вчора, 25 червня

Мерц: саміт НАТО в Анкарі має послати чіткий сигнал Путіну Вчора, 25 червня