Ср, 04 березня 2015

На Харківщині з'являться нові полігони з унікальною технологією утилізації відходів

Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Євгеній Шахненко. За його словами, наразі у Департаменті житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури облдержадміністрації розробляють проектну документацію для будівництва комплексів з управління комунальними відходами в Лозовій та Ізюмі. Особливістю цих комплексів стане перероблення відходів за допомогою методу біоремедиації (тобто за допомогою живих організмів – грибів, бактерій, рослин). Документація на ці два комплекси буде готова вже наприкінці березня, а в червні планується закінчити проектування такого самого об’єкта в Первомайську. Комплекси розраховані на перероблення твердих побутових відходів з тих районів, у яких вони будуть розміщені.

Наразі триває будівництво комплексу з управління комунальними відходами в Богодухові, а також розроблено проектно-кошторисну документацію та проведена експертиза проекту будівництва Комплексу з управління комунальними відходами в Люботині. 

Віталій СКОБЕЛЬСЬКИЙ. 

Останні новини

Бельгія видала ордер на арешт колишнього єврокомісара у справі про корупцію в Європарламенті Сьогодні, 23 червня

Відставка прем'єра Британії, Навроцький як Орбан, зняття санкцій з Ірану: новини дня Сьогодні, 23 червня

Представники польського бізнесу закликають Польщу та Україну до діалогу Вчора, 22 червня

Прем’єр Британії йде у відставку Вчора, 22 червня

Сибіга поверне Польщі свою державну нагороду через позбавлення ордена Зеленського 20 червня

Угорський прем’єр розповів деталі зустрічі з Зеленським, говорили про Берегове 20 червня

Мадяр розповів, як діяв проти України у ЄС і запевнив, що Орбан був проукраїнським 20 червня

Навроцький постановив забрати у Зеленського орден через "героїв УПА" і пригрозив щодо ЄС 20 червня

ЗМІ: Міноборони Німеччини зацікавилося ракетами двох українських виробників 19 червня

ЗМІ: уряд Стармера закликатиме його готуватися до відставки 19 червня