Вт, 13 січня 2015

Для розвитку конкурентоспроможності підприємств Харківського регіону

 

Поточного року продовжиться впровадження заходів щодо підтримки харківських підприємців та нарощування конкурентних переваг товаровиробників регіону, повідомила заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.

«У 2015 році передумовою для активізації інвестиційної діяльності та створення умов для зростання надходжень іноземного капіталу в економіку області буде підвищення позитивного міжнародного іміджу Харківського регіону», – зазначила Юлія Світлична.

За її словами, протягом року в області буде впроваджено комплекс заходів, які мають на меті, з одного боку, продемонструвати потенційним інвесторам та зарубіжним партнерам Харківську область як надійного партнера та стабільні показники розвитку регіону, а з другого – надати інформаційну та організаційну підтримку нашим товаровиробникам у пошуку нових ринків збуту.

Віталій СКОБЕЛЬСЬКИЙ.

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Шеф Пентагону: зараз будь-яка угода з Іраном буде вигідною Сьогодні, 30 травня

Київ відреагував на гнів Польщі через перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА" Сьогодні, 30 травня

Румунія закриває консульство РФ у Констанці і висилає консула Вчора, 29 травня

Сікорський про перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА": я розчарований Вчора, 29 травня

Зеленський підписав ухвалену ВР кредитну угоду про позику ЄС на 90 млрд євро Вчора, 29 травня

Президент Румунії поговорив із Зеленським про інцидент з російським дроном Вчора, 29 травня

Президент Румунії: дрон, що влучив у багатоповерхівку, підбила українська ППО Вчора, 29 травня

Румунія викликала посла РФ, президент скликав Раду нацбезпеки через влучання дрона Вчора, 29 травня

Сибіга: Україна готова співпрацювати з Румунією для посилення захисту від дронів Вчора, 29 травня

Навроцький хоче забрати орден у Зеленського через присвоєння підрозділу ССО імені Героїв УПА Вчора, 29 травня