№3, лютий 2008
«Тут краса, тут велич духу, тут вистраждане прагнення до єдиної Української державності», – таку оцінку дала експонатам виставки образотворчого мистецтва «Соборність» Омбудсман України Ніна Карпачова.
Ця добротворча акція, присвячена 89-й річниці проголошення Акту Злуки, проходила саме в Світлиці Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. На унікальному мистецькому вернісажі зібрано твори більш як 50 майстрів пензля з різних куточків нашої держави. Саме вони виступили своєрідними повпредами художньої інтелігенції, підтримавши дух народної дипломатії щодо зміцнення мостів дружби між усіма регіонами України.
– Мета нашої виставки, – наголосила Ніна Карпачова, – дати не лише простір для реалізації культурних прав людини, а й показати велич і красу творчого духу нашого народу, наголосити на неповторності кожної людської особистості, її праві на щастя. Водночас представити широкій громадськості потенціал мистецької України і тим самим об’єднати суспільство в прагненні до взаєморозуміння, формування «чуття єдиної родини», переконаності в тому, що права і свободи кожного можуть реалізовуватися лише в суспільній злагоді, мирі та єдності.
Архів журналу Віче
|
№8 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Трамп оголосив про триденну відстрочку нових мит для Канади
Зеленський вніс до ВР кандидатуру Сибіги на призначення главою МЗС
У Латвії сталась масштабна кібератака: президент каже про загрозу нацбезпеці
Туск: напад на українських дітей у Бидгощі – це антипольська дія
"Ми що, з глузду з’їхали? ": Прем’єр Латвії критикує відмову від заборони на в’їзд військовим РФ
Пансіонат для літніх людей у Києві
Як підготувати професійну конференцію: від програми до технічного оснащення
Электросамокат или электроскутер: что выбрать
Глава МЗС Естонії про дрон в Румунії: загроза існуватиме доти, доки Росія продовжує війну
NYT: Німеччина, Франція та Британія готують власний формат перемовин щодо України