№3, лютий 2008

Пам’яті видатного вченогоПам’яті видатного вченого

З нагоди 70-річчя видатного українського вченого-правознавця, першого Голови Конституційного Суду України Леоніда Петровича Юзькова відкрито меморіальну дошку на будинку по вулиці Панаса Мирного, 27 у Києві, де він жив.

В експозиції Бібліотеки КС, приуроченій вшануванню пам’яті Леоніда Юзькова, представлено його наукові праці, а також написані ним кілька пейзажів.

Правнича наукова громадськість планує присвятити пам’яті Леоніда Юзькова науково-практичну конференцію «Проблеми становлення та розвитку конституційної держави в Україні» й провести її на його батьківщині, на базі Хмельницького університету управління і права, започаткувати конкурс студентських робіт із конституційного права. А чотири стипендії імені Юзькова, можливість запровадження яких нині вивчають, мають стати відзнакою для молодих учених-конституціоналістів.

До речі, учнями Леоніда Петровича вважає себе велика когорта сучасних правників, котрим  пощастило й навчатися, і працювати під його опікою. Леонід Юзьков був  керівником наукових робочих груп із розробки Декларації про державний суверенітет України, концепції Основного Закону, проекту нової Конституції України.

Він був світлою, толерантною людиною.

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

ЄС ще не прийняв рішення, чи продовжувати тимчасовий захист для українців Сьогодні, 18 травня

США відновили санкції проти нафти з РФ, не продовживши дію винятку Вчора, 17 травня

У Польщі затримали винуватців побиття підлітків з України 15 травня

Іспанія видала Німеччині українця, підозрюваного у шпигунстві для РФ 15 травня

Анонс та Прогноз матчу LA Kings проти Vegas Golden Knights 15 травня

Аналітика Очікуваних Голів (xG) НХЛ: Перетворення Хокейних Статистичних Даних на Беттінгові Переваги 15 травня

Автошкола в Оболонському районі: чому локальне навчання може бути зручнішим для новачка 15 травня

На засіданні Ради Європи схвалили рішення про запуск спецтрибуналу для Путіна 15 травня

Мудра очікує на запуск Спецтрибуналу щодо агресії РФ вже наступного року 15 травня

В МЗС призначили відповідального за контакти з білоруською опозицією 15 травня