№9, травень 2016
Відносини нашої країни зі США, безперечно, мають неабияке значення, особливо в умовах війни з Росією. Саме на допомогу США ми сподівалися, коли почалася російська агресія, коли був анексований Крим, а надто тоді, коли агресор улітку 2014 року розпочав відкриту воєнну інтервенцію на Сході України. Ми маємо всі підстави розраховувати на допомогу й підтримку американців, адже США – одна з країн-гарантів України за Будапештським меморандумом. Це Україна добровільно позбулася п’ятого у світі ядерного потенціалу, про що, до речі, згадували на вашингтонському саміті з питань ядерної безпеки. Кажуть, нашого Президента там приймали тепло й за дві доби він провів багато корисних зустрічей із майже всіма важливими керівниками США. Ось тільки про той Будапештський меморандум усі наші гаранти чомусь забули. А може, просто не бажають сваритися з Росією, точніше – її очільником?
Автор: Влад КОСТРОВ.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Магазин инструментов для стоматологий: как выбрать и где купить надёжный инструментарий
Перший транш з 90 млрд, поляки проти України в ЄС, Франція перехопила судно РФ: новини дня
Офіційно: ЄС продовжив економічні санкції проти РФ на рік
Марта Кос розповіла, які шляхи вступу України зараз обговорюються в ЄС
В ЄС розповіли, як планують дати Україні наступні 100 млрд євро: будуть жорсткі вимоги
Рубіо відреагував на скарги Кремля щодо недотримання "духу Анкориджа"
Фінляндія виділяє додаткові 40 млн євро на зброю США для України
На "енергетичному Рамштайні" оголосили про 375 млн євро на підтримку України
Фон дер Ляєн у Гданську оголосила про виділення 3,2 млрд євро макрофіну та коштів на дрони
Трамп заявив, що Зеленський "непогано справляється" у війні з РФ