№9, травень 2016
Відносини нашої країни зі США, безперечно, мають неабияке значення, особливо в умовах війни з Росією. Саме на допомогу США ми сподівалися, коли почалася російська агресія, коли був анексований Крим, а надто тоді, коли агресор улітку 2014 року розпочав відкриту воєнну інтервенцію на Сході України. Ми маємо всі підстави розраховувати на допомогу й підтримку американців, адже США – одна з країн-гарантів України за Будапештським меморандумом. Це Україна добровільно позбулася п’ятого у світі ядерного потенціалу, про що, до речі, згадували на вашингтонському саміті з питань ядерної безпеки. Кажуть, нашого Президента там приймали тепло й за дві доби він провів багато корисних зустрічей із майже всіма важливими керівниками США. Ось тільки про той Будапештський меморандум усі наші гаранти чомусь забули. А може, просто не бажають сваритися з Росією, точніше – її очільником?
Автор: Влад КОСТРОВ.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Тимчасова повірена США завершує роботу в Україні
Axios: Трамп допустив відмову від "духу Анкориджа"
У Польщі затримали українця, який погрожував Навроцькому в інтернеті
Сікорський про війну в Україні: ініціатива більше не належить РФ
В Британії запевнили, що їхня підтримка України збережеться й за нового уряду
Трамп пригрозив митами країнам, які застосують цифрові податки до компаній зі США
Глава МЗС Естонії закликав посилити тиск на РФ на тлі ударів України
Магазин инструментов для стоматологий: как выбрать и где купить надёжный инструментарий
Перший транш з 90 млрд, поляки проти України в ЄС, Франція перехопила судно РФ: новини дня
Офіційно: ЄС продовжив економічні санкції проти РФ на рік