№9, травень 2016
Відносини нашої країни зі США, безперечно, мають неабияке значення, особливо в умовах війни з Росією. Саме на допомогу США ми сподівалися, коли почалася російська агресія, коли був анексований Крим, а надто тоді, коли агресор улітку 2014 року розпочав відкриту воєнну інтервенцію на Сході України. Ми маємо всі підстави розраховувати на допомогу й підтримку американців, адже США – одна з країн-гарантів України за Будапештським меморандумом. Це Україна добровільно позбулася п’ятого у світі ядерного потенціалу, про що, до речі, згадували на вашингтонському саміті з питань ядерної безпеки. Кажуть, нашого Президента там приймали тепло й за дві доби він провів багато корисних зустрічей із майже всіма важливими керівниками США. Ось тільки про той Будапештський меморандум усі наші гаранти чомусь забули. А може, просто не бажають сваритися з Росією, точніше – її очільником?
Автор: Влад КОСТРОВ.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
У Польщі кажуть, що Зеленський не приїде на конференцію з відновлення у Гданську
Трамп погрожує не надати допомогу країнам НАТО, якщо його про це попросять
Какие бывают неисправности/поломки пластиковых окон
Бельгія видала ордер на арешт колишнього єврокомісара у справі про корупцію в Європарламенті
Відставка прем'єра Британії, Навроцький як Орбан, зняття санкцій з Ірану: новини дня
Представники польського бізнесу закликають Польщу та Україну до діалогу
Прем’єр Британії йде у відставку
Сибіга поверне Польщі свою державну нагороду через позбавлення ордена Зеленського
Угорський прем’єр розповів деталі зустрічі з Зеленським, говорили про Берегове
Мадяр розповів, як діяв проти України у ЄС і запевнив, що Орбан був проукраїнським