Конституція України (ст. 3) головним обов’язком держави визначила «забезпечення прав і свобод людини» [1]. Однією із засад нею було закріплено змагальність, яка покликана регулювати діяльність суду та органів досудового слідства.
Минуло більш як 13 років з моменту ратифікації Україною Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року.
Державна політика в галузі освіти є невід'ємною складовою загальнодержавної політики. Усе, що відбувається в суспільстві, природі, розвитку людської культури, так чи інакше впливає на формування та здійснення освітньої політики, функціонування системи освіти в цілому.…
У статті розглянуто систему принципів управління, їх застосування під час формування державної кадрової політики. Визначено причини неефективності державної кадрової політики та запропоновано шляхи розв'язання цієї проблеми.
Створення незалежної України стало результатом втілення багатовікових традицій державотворення українського народу. Але її подальша розбудова пов'язана з розв'язанням складних політичних, економічних, соціальних і правових проблем.
Розпад бiполярного свiтоустрою, що сформувався пiсля Другої світової війни, становлення його нової поліполярної архiтектури, прискорення глобалiзацiйних процесiв i загострення економічних і політичних криз, оновлення мiжнародних структур безпеки – все це сприяло формуванню нової геополітичної та геоекономiчної структури сучасного свiту,…
Стратегічною метою розвитку України визначено входження її до європейського простору, а в подальшому й повномасштабна інтеграція до Європейського Союзу. Шлях досягнення цієї мети, як з'ясувалося, непростий.
Інтеграція нашої держави до Європи, поєднана з одночасним розвитком динамічних взаємин з іншими потужними світовими гравцями – Росією, Японією, Китаєм, Індією, Бразилією, – допоможе їй адаптуватися до змін, що відбуваються, та посісти гідне місце на світовій арені.…
Попри досить активний та безперервний діалог між Україною та ЄС, геополітичний аспект відносин залишається слабко вираженим [1]. Одна з імовірних причин – Європейський Союз сприймає сусідні країни через призму скоріше регіональної політики, а не геополітики.…
Восени 2009 року країни-члени Європейського Союзу завершили тривалий і досить складний процес ратифікації Лісабонського договору.
Як відомо, спори про право – вічні. Норми законів під час правозастосування часто потребують офіційного тлумачення.
Архів журналу Віче
![]() |
№6 |
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Макрон про наступ України: Маємо допомогти всім можливим, є шанс на міцний мир
Сейм Латвії почав обирати нового президента
Сейм Латвії з другої спроби не обрав президента, один кандидат вибуває
Новим президентом Латвії стане чинний глава МЗС
Лотереи, акции доступные в Goxbet онлайн казино
Кулеба назвав три кроки для успішного саміту НАТО у Вільнюсі
Роли: особливості та переваги страви
Вибори в Туреччині: Опозиційне агентство заявляє про перевагу Киличдароглу
Вирішальні вибори в Туреччині, Греція блокує санкції, Твіттер іде проти ЄС: все за вихідні
В Конгресі США намагаються пришвидшити постачання Україні зброї для успішного контрнаступу