передплата Українською | In English

05 січня

OVERTIME: ГОЛОВНІ ПОДІЇ ДНЯ

Поділитися:

Про заморожені активи Ахметова, міжнародні резерви, Ryanair та винахідливих майнерів.

Про заморожені активи Ахметова, міжнародні резерви, Ryanair та винахідливих майнерів.

Про Ахметова. Кіпрський суд заморозив 820 мільйонів доларів олігарха. Серед активів - лондонська квартира, яка на момент купівлі була найдорожчою приватною резиденцією у Великобританії.

Про міжнародні резерви. Міжнародні резерви України зросли на 21% в 2017 році. За попередніми даними, станом на 1 січня 2018 року вони становили 18,808 мільярда доларів.

Про Ryanair. Омелян анонсував захід Ryanair. Знову. Офіційних новин можна чекати вже в січні.

Про Фонд енергоефективності. Європейський союз надасть фінансування Фонду енергоефективності в Україні у розмірі 50 мільйонів євро безповоротної допомоги.

Про поїздки в ЄС. Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку зі зростанням обсягів перевезень пасажирів до країн ЄС.

Про вразливості процесорів. У процесорах Intel Corp, Advanced Micro Devices Inc і ARM Holdings виявили серйозні уразливості в безпеці. Недолік був виявлений у майже всіх мікрочіпах, які були продані за останні 10 років. Cert-ua опублікував список процесорів, схильних до вразливостей Meltdown і Spectre.

Про винахідливих майнерів. У Нідерландах криптовалюту "майнили" за допомогою людського тепла. Експеримент тривав 212 годин. За цей час вчені змогли "наманити" 16 594 монет ефіру, лайткоїнів, дешу та інших криптовалют.

Хочете дізнатись більше?

Топ-10 технологій 2017 року, які змінили уявлення про майбутнє

В кінці кожного року ЕП збирає "десятку" найбільш дивовижних і надихаючих технічних продуктів. Хто здивував минулого року?

www.epravda.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата