Львів уперше представили на спеціалізованій виставці виїзного туризму «СOTTM 2016–CHINA OUTBOUND TRAVEL & TOURISМ MARKET» у Пекіні, яка проходила 12–14 квітня та об’єднала провідні національні туристичні компанії та профільні агентства, повідомила прес-служба Львівської міської ради.
На національному стенді України, крім Львова, був також представлений Київ та українські туристичні оператори. Серед відвідувачів львівського стенду були туроператори, які вже організовують тури в Україні, а також ті, які планують внести наше місто до своєї туристичної пропозиції. Львовом як новою європейською дестинацією цікавилися й представники китайських медіа. Уже цьогоріч відбудеться низка промотурів у Львів та Україну для китайських журналістів, блогерів, туристичних операторів за результатами участі у виставці.
– За останніми дослідженнями Всесвітньої туристичної організації, китайці найбільше подорожують та, відповідно, на подорожі витрачають найбільше. Нині Китай, безперечно, в тренді. Ми розглядаємо Китай як новий та перспективний ринок для Львова. Щоб бути конкурентоспроможними, маємо сприяти спрощенню отримання візи в Україну для громадян Китаю. Адже наразі отримати шенгенську візу для громадянина КНР простіше та дешевше, ніж українську. Тому на зустрічі з Послом України в КНР порушували це питання, – зазначила Галина Малець, начальник управління туризму Львівської міськради.
Автор: Лариса МАРЧУК.
Архів журналу Віче
|
№5 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський підтвердив перемир’я і обмін, анонсовані Трампом
Глави МЗС ЄС 11 травня обговорять нові аспекти гарантій безпеки для України
ЗМІ: Нідерланди поновлюють спроби використати росактиви на користь України
64% угорців розраховують, що Мадяр поліпшить відносини з Україною
В Болгарії затвердили новий уряд на чолі з проросійським експрезидентом
FT: ЄС готується до можливих переговорів з Росією щодо завершення війни
У ЄС відповіли на заклик Росії евакуювати дипломатів з Києва на 9 травня
Зеленський розповів, про що Умєров говоритиме з представниками Трампа
Проросійський експрезидент Болгарії отримав мандат на формування уряду
У ЄС не ухвалили остаточного рішення щодо торгової угоди зі США