Близько тисячі військовослужбовців строкової служби призову "Осінь-2015" успішно склали випускні іспити з фахової підготовки в навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. За три дні екзаменаційна комісія перевірила їхні знання та практичні навички, повідомила прес-служба Львівської ОДА.
Військовослужбовці понад два місяці опановували спеціальності танкіста, артилериста, розвідника, снайпера та механіка-водія. Перед тим, як розпочати навчання за фахом, солдати строкової служби пройшли первинну військову професійну підготовку.
Після завершення навчання її розподілять по військових частинах Збройних Сил України, деякі з них продовжать службу у навчальному центрі. До участі в АТО військовослужбовців строкової служби не залучатимуть.
Автор: Лариса МАРЧУК (Львів)
Архів журналу Віче
|
№2 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
У Єврокомісії прокоментували затримання Галущенка: "антикорупційний орган працює"
Гендиректор Ради миру Трампа візьме участь в засіданні Ради ЄС 23 лютого
Дипломати ЄС 16 лютого обговорять 20-й пакет санкцій проти Росії за участю Єврокомісії
Рада ЄС остаточно затвердить позику 90 млрд для України на 2026-27 роки 24 лютого
Делегація України вирушила на новий раунд перемовин з РФ і США у Женеві
Рубіо запевнив міністрів G7, що США залишаються у переговорному процесі щодо України
Зеленський прокоментував рішення Макрона поговорити з Путіним
Cікорський: Європа має повне право бути за столом переговорів щодо війни РФ і України
Зеленський розповів, як ракети ППО прийшли в Україну з ЄС прямо перед атакою 12 лютого
Зеленський і Рютте розповіли у Мюнхені, яку мету ставить Росія зараз у "мирних" переговорах