До Львівської обласної служби зайнятості за допомогою в працевлаштуванні звернулися понад дві тисячі внутрішньо переміщених осіб, які переїхали з Криму та східних областей. Найбільше внутрішньо переміщених осіб зареєстровано у Львівському, Червоноградському, Дрогобицькому, Стрийському, Самбірському та Кам’янка-Бузькому центрах зайнятості, інформує прес-служба обласної державної адміністрації.
Фахівці базових центрів зайнятості допомогли працевлаштуватися 604 переселенцям, профорієнтаційні послуги отримала 1931 особа, професійне навчання – 199 безробітних, у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 192 особи.
Як зазначають в обласному центрі зайнятості, найчастіше шукають роботу здебільшого жінки. Якщо серед усіх тимчасово непрацюючих в області в середньому показник становить 61%, то серед внутрішньо переміщених осіб – 73%.
Станом на 25 грудня минулого року на обліку в департаменті соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації перебувало 11,1 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Під час отримання довідки з проханням працевлаштуватися звернулося 3,3 тисячі осіб працездатного віку.
Автор: Лариса МАРЧУК (Львів)
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Келлог: якщо Україна переживе цю зиму - перевага буде на її боці
Трамп анонсував зустріч з Зеленським у Давосі
Президент США відповів прем’єру Канади: ви існуєте завдяки нам
У Німеччині затримали українку: підозрюють у шпигунстві на РФ
Букети квітів як популярний подарунок у Києві
Прем’єр Гренландії: маємо бути готові до можливого військового вторгнення
Маркетингова аналітика як інструмент покращення воронки і якості лідів
Чому волосся стає ламким і сухим після частих фарбувань чи хімічної завивки?
Споты на три лампы - практично, стильно, надежно
Франція виступила за призупинення торгової угоди ЄС зі США через погрози Трампа