За словами Ростислава Замлинського, остання зустріч із шахтарями відбулася 5 січня. Від цього часу всі домовленості виконуються. Зокрема, у вівторок, 5 січня, ДП «Вугілля України» скерувало на рахунки ДП «Львіввугілля» 21 мільйон гривень за паливо для теплових електростанцій як авансові платежі. Кошти майже повністю скерували на виплату заробітної плати за листопад. Зокрема, на погашення боргів перераховано 20 млн гривень.
Водночас перший заступник голови ОДА повідомив, що на засіданні Кабінету Міністрів України розглядатиметься державна програма, яка передбачає погашення заборгованості у заробітній платі працівникам вугільної промисловості всієї України, що утворилася на 1 січня 2016 року.
– Необхідно передбачити державну підтримку вугільної галузі, а щоб системно розв’язати проблему, також слід виділити кошти на модернізацію шахт, – резюмував Ростислав Замлинський. – Водночас потрібно відновити роботу шахт у повному обсязі, щоб забезпечити їх стабільну роботу, а відповідно, й заробітну плату гірникам.
Автор: Лариса МАРЧУК.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Кошта анонсував виступ Зеленського на Єврораді 18-19 червня
Лідери ЄС 19 червня обговорять посилення Східного флангу у відповідь на вторгнення дронів
"Слуга народу" ініціює звільнення голови євроінтеграційного комітету, але рішення не буде
ЗМІ: європейці на саміті G7 хочуть переконати Трампа щодо їхніх планів переговорів з РФ
Україна працює над поверненням під санкції ЄС низки росіян, яких виключили через Орбана
ЗМІ: Берлін хоче віддати Україні розблоковані Будапештом 6,6 млрд, Варшава проти
В МЗС України прокоментували питання військової допомоги від Болгарії
У Стармера відповіли на невдоволення Туска через переговори щодо України
Нордично-Балтійська вісімка за відкриття всіх кластерів для України у червні–липні
Німеччина виділить 300 млн євро на чеську снарядну ініціативу для України