У передсвяткові дні на західному кордоні України на пропусках «Шегині» та «Краковець» величезні черги. Вчора на прикордонному пропуску «Шегині-Медика» було більше 100 машин, а от на пропусках «Краківець-Корчова» – більше 300. Черга розтяглася майже на кілометр.
– Уся ця черга виникла через людей, які мають машини на 5-денній реєстрації. Вони востаннє перетинали кордон 24 числа, і от 5 днів минає сьогодні. Вони мусять встигнути перетнути кордон, інакше буде штраф. Тому саме ці автівки зробили такі величезні черги, – розповідає прес-секретар Мостиського прикордонного загону підполковник Іван Галкін.
Прикордонники запевняють, що намагаються допомогти туристам та людям із дітьми, адже їм доведеться найважче. Величезні черги на Шегинях та Краківці будуть ще до обіду 31 грудня. А потім відновляться 2 січня і аж до православного Святвечора.
Автор: Лариса МАРЧУК.
Архів журналу Віче
|
№4 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Макрон: європейці повинні визнати, що тепер проти нас США, Китай і Росія
Мерц окреслив, як бачить інтеграцію України до ЄС, але без швидкого вступу
МЗС: Зеленський на Кіпрі домовився про нові внески до PURL
У Литві офіційно висунули корупційні звинувачення експрем’єру Сквернялісу
Как безопаснее подойти к покупке Twitter-аккаунта
Прем’єр Албанії критикує ЄС за стратегічну помилку щодо Росії
Лідери ЄС обговорили з Зеленським відкриття переговорних кластерів і військову підтримку
У ЄС розповіли, що увійшло до 20-го пакета санкцій проти Росії
ЄС розширив санкції проти Білорусі в межах 20-го пакета заходів проти Росії
Орбан і Фіцо зняли вето: 90 млрд для України та 20-й пакет санкцій проти РФ ухвалені