Вт, 29 грудня 2015

На Львівщині посилять заходи безпеки

Правоохоронці Львівщини на період новорічних свят та Різдва   посилять заходи безпеки, а служби життєзабезпечення працюватимуть у режимі підвищеної готовності. Таке доручення дав голова Львівської ОДА Олег Синютка, передає прес-служба Львівської ОДА.

– Враховуючи ситуацію на Сході України, а також посилення ризиків терористичних загроз, ми повинні забезпечити правопорядок і безпеку мешканців та гостей Львівщини у період зимових свят. У цей час всі служби мають бути і злагоджено реагувати на будь-які ситуації та гарантувати стабільне функціонування систем життєзабезпечення населення, – наголосив Олег Синютка.

Затверджено також графік чергування керівників та відповідальних працівників у ОДА. У вихідні та святкові дні січня чергові держслужбовці оперативно інформуватимуть про важливі події, нештатні та надзвичайні ситуації.

Автор: Лариса МАРЧУК.

Останні новини

Глава МЗС Естонії закликав посилити тиск на РФ на тлі ударів України Вчора, 26 червня

Магазин инструментов для стоматологий: как выбрать и где купить надёжный инструментарий Вчора, 26 червня

Перший транш з 90 млрд, поляки проти України в ЄС, Франція перехопила судно РФ: новини дня Вчора, 26 червня

Офіційно: ЄС продовжив економічні санкції проти РФ на рік Вчора, 26 червня

Марта Кос розповіла, які шляхи вступу України зараз обговорюються в ЄС 25 червня

В ЄС розповіли, як планують дати Україні наступні 100 млрд євро: будуть жорсткі вимоги 25 червня

Рубіо відреагував на скарги Кремля щодо недотримання "духу Анкориджа" 25 червня

Фінляндія виділяє додаткові 40 млн євро на зброю США для України 25 червня

На "енергетичному Рамштайні" оголосили про 375 млн євро на підтримку України 25 червня

Фон дер Ляєн у Гданську оголосила про виділення 3,2 млрд євро макрофіну та коштів на дрони 25 червня