Ср, 23 грудня 2015

На Львівщині після реконструкції відкрили прикордонний відділ «Сянки»

На українсько-польському кордоні після повної реконструкції відкрили відділ прикордонної служби «Сянки», повідомила прес-служба Мостиського прикордонного загону.
Відкриття відбулося в межах Програми транскордонного співробітництва «Україна–Польща–Білорусь».
Перший заступник голови Держприкордонслужби України генерал-лейтенант Василь Серватюк вручив найкращим військовослужбовцям та працівникам нагороди та відзнаки, а шістьом військовослужбовцям підрозділу та членам їхніх сімей – ключі від службових квартир у новозбудованому будинку для особового складу.

Під час відкриття прикордонники продемонстрували технічні засоби, що застосовуються в охороні кордону. Серед інших – техніку, що була отримана завдяки реалізації зазначеного міжнародного проекту, – патрульні автомобілі «Фольксваген Амарок», «Дастер», снігоходи, квадроцикли та мікроавтобуси «Фольксваген Т5».

На облаштування відділу прикордонної служби «Сянки» протягом 2013-2015 років спрямовано 8,4 млн. гривень, з яких понад три мільйони освоєно на будівництві житла для військовослужбовців.

Автор: Лариса МАРЧУК.

Останні новини

Сумка кросс боди для города: комфорт, порядок и аккуратный образ Сьогодні, 29 червня

Тимчасова повірена США завершує роботу в Україні Вчора, 28 червня

Axios: Трамп допустив відмову від "духу Анкориджа" Вчора, 28 червня

У Польщі затримали українця, який погрожував Навроцькому в інтернеті 27 червня

Сікорський про війну в Україні: ініціатива більше не належить РФ 27 червня

В Британії запевнили, що їхня підтримка України збережеться й за нового уряду 27 червня

Трамп пригрозив митами країнам, які застосують цифрові податки до компаній зі США 27 червня

Глава МЗС Естонії закликав посилити тиск на РФ на тлі ударів України 26 червня

Магазин инструментов для стоматологий: как выбрать и где купить надёжный инструментарий 26 червня

Перший транш з 90 млрд, поляки проти України в ЄС, Франція перехопила судно РФ: новини дня 26 червня