Вт, 22 грудня 2015

100 «школяриків» для Львівщини

До кінця року Львівщина отримає від Кабінету Міністрів 52 мільйони гривень на закупівлю шкільних автобусів. Про це  під час прес-конференції заявила директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Олександра Небожук.

Згідно з постановою Львівщина ще до кінця 2015 року отримає 52 мільйони гривень на закупівлю шкільних автобусів. Однак купуватимуть автобуси вже в 2016 році.

Як повідомила Олександра Небожук, середня вартість «Школярика» становить 1–1,2 мільйона гривень. Тобто наданих урядом коштів має вистачити на придбання близько 50 автобусів.

– У постанові передбачене співфінансування районів. Якщо ми отримаємо ще 52 мільйони з районів області, то зможемо придбати близько сотні «Школяриків», – зазначила Небожук.

Автор: Лариса МАРЧУК.

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Фіцо заявляє, що супутникові знімки підтверджують справність "Дружби" Сьогодні, 05 березня

Посли ЄС 4 березня обговорять методологію розширення Євросоюзу і питання вступу України Вчора, 04 березня

Путін пообіцяв віддати Сійярто двох полонених бійців ЗСУ з угорським громадянством Вчора, 04 березня

Мерц: я попросив Трампа посилити тиск на Путіна Вчора, 04 березня

ЗМІ дізнались про дзвінок Трампа і Нетаньягу, який остаточно запустив війну Вчора, 04 березня

FT: послу ЄС не дозволили оглянути пошкодження на нафтопроводі "Дружба" 03 березня

Президентка Єврокомісії обговорила із Зеленським ситуацію з "завислим" кредитом на €90 млрд 03 березня

Трамп: нові удари були спрямовані на групу лідерів Ірану 03 березня

Трамп погрожує припинити "всю торгівлю" з Іспанією 03 березня

ЗМІ: країни ЄС висловлюють скепсис щодо швидкого вступу України 03 березня