Чт, 12 листопада 2015

Верховна Рада визнала депортацію кримських татар у 1944 році геноцидом

Постанову «Про визнання геноциду кримськотатарського народу» сьогодні проголосували 245 народних депутати.

Документом визнано депортацію з Криму у 1944 році   кримських татар геноцидом кримськотатарського народу, і встановлено вшановувати пам'ять жертв цієї трагедії щорічно 18 травня. 

Перед голосуванням за відповідну постанову,  голова Комітету  з питань культури і духовності, народний депутат  Микола Княжицький наполіг на своєму доповненні до її тексту.  А саме, на включенні слів: «органи Російської Федерації, починаючи з дати тимчасової окупації, проводять свідому політику етноциду кримськотатарського народу».

У свою чергу, народний депутат Андрій Лозовий  оголосив заяву кримськотатарською мовою, в якій висловив підтримку кримським татарам які зараз перебувають на анексованій Росією території.

Останні новини

Глава МЗС Німеччини прибув до Києва на тлі нічного ракетного удару РФ Сьогодні, 22 серпня

Глава Євроради візьме участь у зустрічі "коаліції охочих" 24 серпня в Києві Вчора, 21 серпня

Туск вважає, що Німеччина не повинна карати підозрюваних у підриві "Північних потоків" Вчора, 21 серпня

Україна готова допомогти партнерам в ЄС у протидії гібридному впливу Росії Вчора, 21 серпня

На кордоні з Молдовою призупинив роботу пункт пропуску через удар РФ Вчора, 21 серпня

В Румунії показали відео знищення морського дрона з винищувача F-16 Вчора, 21 серпня

ЄС обіцяє зміни для українців, реакція на обстріл Києва, морський дрон РФ у Румунії: новини дня 20 серпня

Міжнародний реєстр збитків для України відкрив нові категорії заяв 20 серпня

Глава МЗС Литви закликає надати Україні повноправне членство в ЄС до 2030 року 20 серпня

В Угорщині Андраш Бака офіційно вступив на посаду президента 19 серпня