Вт, 10 листопада 2015

До кінця року Верховна Рада України почне розгляд конституційних змін у частині судочинства

Президент Порошенко

Про це на 14-му засіданні Національної ради реформ заявив керівник парламенту Володимир Гройсман. Він підкреслив: ні в кого не виникає сумнівів, що судова система вимагає змін.

– Це одна з ключових і пріоритетних реформ в Україні. Думаю, що цілком реально до нового року ухвалити зміни до Конституції за основу, і, відповідно до процедури, повернутися до голосування на наступній сесії, – уточнив В. Гройсман.

Президент Порошенко2

Він підкреслив, що Венеціанська комісія ухвалила позитивний висновок щодо змін до Конституції України, тож це свідчить про «знак якості» документа.

Президент України Петро Порошенко на засіданні Національної ради реформ анонсував, що внесе узгоджений проект змін до Основного Закону до Верховної Ради вже на цьому тижні.

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Зеленський обговорив мирні зусилля з лідерами Німеччини, Британії та Франції Вчора, 22 травня

Генсек НАТО заявив про нові обіцянки допомоги Україні від союзників Вчора, 22 травня

Глава МЗС Естонії: Росія навмисно направляє українські дрони в повітряний простір НАТО Вчора, 22 травня

Сибіга: переговори про вступ України в ЄС за всіма кластерами мають відкрити у червні Вчора, 22 травня

До України їде Світлана Тихановська, яку МЗС називає представницею Білорусі Вчора, 22 травня

МЗС про ідею "асоційованого членства": не можна підміняти справжню мету України Вчора, 22 травня

Артем Ляшанов: Ілюзія контролю у світі великих даних 19 травня

Рютте незадоволений, що лише 6-7 держав Європи активно купують зброю в США для України Вчора, 22 травня

НАТО обговорює пропозицію Естонії про військову підтримку України у розмірі 0,25% ВВП Вчора, 22 травня

Замена уплотнителя на балконной двери - где заказать в Одессе Вчора, 22 травня