Ср, 04 листопада 2015

Війна на Сході країни забрала життя ще двох воїнів

У Львові на Личаківському цвинтарі поховали загиблого на Сході України старшого викладача Львівського університету імені Івана Франка – Володимира Труша.

 

Піша похоронна процесія  пройшла до головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка, де  відбулося  прощання з героєм. Адже тут він навчався й працював.

Загинув львів’янин 31 жовтня в районі Авдіївки Донецької області. У нього залишилася двоє дітей і дружина.

 Завтра, 5 листопада, у Раві-Руській на Львівщині поховають ще одного військового Віталія Кравченка, який також загинув  у останній день жовтня.

Автор: Лариса МАРЧУК

Останні новини

Мерц: саміт НАТО в Анкарі має послати чіткий сигнал Путіну Сьогодні, 25 червня

Палата депутатів Румунії "мовчки" схвалила законопроєкт про об’єднання з Молдовою Сьогодні, 25 червня

Туск розповість про суперечку з Зеленським на саміті країн Е5 Вчора, 24 червня

Зеленський підписав суперечливий "євроінтеграційний" проєкт щодо декларування суддів Вчора, 24 червня

ЗМІ: в уряді Польщі вважають, що Навроцький хотів зірвати конференцію з відновлення Вчора, 24 червня

Німеччина припинила багатомільярдний проєкт будівництва фрегатів Вчора, 24 червня

Рада ЄС продовжить секторальні санкції проти Росії на рік замість пів року Вчора, 24 червня

Зеленський не поїхав до Польщі, Лукашенко втік з Білорусі, відставка уряду Литви: новини дня Вчора, 24 червня

В МЗС вважають виправданим, щоб Свириденко очолювала делегацію України в Гданську 23 червня

FT: Трамп розповів Зеленському, як його вразили воєнні успіхи України 23 червня