Вт, 03 листопада 2015

Голова Львівської ОДА Олег Синютка підписав розпорядження про зміну структури облдержадміністрації

 

Буде створено департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження, який займатиметься питаннями, починаючи від планування і до контролю впровадження ененергоощадних заходів, інформує прес-служба Львівської ОДА. Ще один новий підрозділ – департамент архітектури та розвитку містобудування – займатиметься територіальним розвитком.

«Такі зміни відбудуться, щоб було чітке бачення перспективи розвитку регіону, а особливо його гірських, прикордонних та курортних зон. Це допоможе нам залучити інвесторів, запропонувавши їм конкретні плани розвитку територій, куди можна вкласти кошти та отримати прибуток із користю для місцевих громад», – переконаний Олег Синютка.

Додамо, що у Львівській ОДА завдяки реформуванню також скоротять і чисельність держслужбовців на 20%, зокрема в апараті ОДА на 30%.

Автор: Лариса МАРЧУК

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Сибіга вперше зустрівся з новою главою МЗС Болгарії і подякував за чітку позицію Сьогодні, 22 травня

Зеленський поговорив зі Стармером після послаблення британських санкцій проти РФ Вчора, 21 травня

Нова влада Угорщини офіційно запропонувала обмежити прем’єрство вісьмома роками Вчора, 21 травня

Олександр Усик - Ріко Верхувен: Місматч року чи новий тренд у великому спорті? Вчора, 21 травня

Як прийняття нового Цивільного кодексу вплине на ринок авто: думка експерта Вчора, 21 травня

У Британії перепросили за "незграбне" рішення щодо санкцій проти РФ 20 травня

Вучич розповів про розмову із Зеленським та підтвердив візит української делегації  20 травня

ЄС та Україна домовились щодо "макрофіну" на 8,35 млрд євро у рамках кредиту на 90 млрд 20 травня

ЗМІ: до нового "мініпакета" санкцій проти Росії може потрапити патріарх Кирил 20 травня

Сибіга розповів про початок консультацій з Угорщиною щодо питання нацменшин 20 травня