У Львові вже зібрали понад тонну пластикових кришечок. За отримані від їх здавання гроші волонтери закуповують протези для інвалідів війни. Для однієї штучної кінцівки, яка коштує від 6 тисяч євро, потрібно назбирати приблизно 750 тисяч кришечок.
До акції долучилося багато львів’ян і навіть ресторани. Наприклад, у спортивному пабі наскладали кілька сотень кришечок. Допомагають у цьому й відвідувачі.
– Відколи ми побачили інформацію про цю акцію в соцмережах, вирішили собі теж поставити невелику скриньку. І кришечки, які в нас залишалися від безалкогольної води, інших продуктів, ми просто скидали туди, щоб потім їх здати, впустивши на добре діло. Наша коробка на видному місці, й багато хто звертає увагу, – розповіли працівники паба.
Скриньки для збору кришечок встановили у 20 громадських місцях у різних районах міста.
Автор: Лариса МАРЧУК
Архів журналу Віче
|
№4 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський: маємо бути готові до можливої зупинки постачань зброї США
Посол США при НАТО: Трамп переглядає підтримку європейських зусиль в Україні
Трамп заявив, що США не слід було втручатися у війну в Україні
ЗМІ: у Європи немає єдиної ідеї, чим замінити НАТО, якщо він розвалиться
Мандрувати і жити: як туризм стає частиною повсякденності
Весняний відпочинок у Карпатах: пробудження природи та нова енергія
Трамп вважає, що домігся "повної зміни режиму" в Ірані
У Польщі відреагували на заяви Трампа про вихід з НАТО
ЄС передасть на підтримку України 1,4 млрд євро доходів від заморожених активів РФ
ЄС виділяє Україні 80 млн євро, отримані з прибутків від заморожених росактивів