Пт, 09 жовтня 2015

Львівським учасникам АТО видадуть ID-картки

Виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення про проведення експерименту із впровадження ідентифікаційної картки львів’янина – учасника АТО. Їм надано право безкоштовно їздити у міському електротранспорті.

 

Як повідомив директор  департаменту «Адміністрація міського голови» Андрій  Москаленко, така картка буде видана приблизно трьом тисячам учасників АТО. Експеримент розпочнеться з 15 жовтня.  До кінця 2015 року власники  ID-картки матимуть можливість безкоштовно їздити у трамваях та тролейбусах. Кошти за безоплатний проїзд ЛКП «Львівелектротранс» відшкодують з державного бюджету України.

Автор: Лариса МАРЧУК

Останні новини

Марта Кос розповіла, які шляхи вступу України зараз обговорюються в ЄС Вчора, 25 червня

В ЄС розповіли, як планують дати Україні наступні 100 млрд євро: будуть жорсткі вимоги Вчора, 25 червня

Рубіо відреагував на скарги Кремля щодо недотримання "духу Анкориджа" Вчора, 25 червня

Фінляндія виділяє додаткові 40 млн євро на зброю США для України Вчора, 25 червня

На "енергетичному Рамштайні" оголосили про 375 млн євро на підтримку України Вчора, 25 червня

Фон дер Ляєн у Гданську оголосила про виділення 3,2 млрд євро макрофіну та коштів на дрони Вчора, 25 червня

Трамп заявив, що Зеленський "непогано справляється" у війні з РФ Вчора, 25 червня

Мерц: саміт НАТО в Анкарі має послати чіткий сигнал Путіну Вчора, 25 червня

Палата депутатів Румунії "мовчки" схвалила законопроєкт про об’єднання з Молдовою Вчора, 25 червня

Туск розповість про суперечку з Зеленським на саміті країн Е5 24 червня