08 травня

Новий глава МЗС Німеччини: Європа захищатиме Україну "всіма засобами"

Новий міністр закордонних справ Німеччини Йоганн Вадефуль під час свого першого візиту до Польщі підтвердив підтримку Німеччини та Європи Україні.

Новий міністр закордонних справ Німеччини Йоганн Вадефуль під час свого першого візиту до Польщі підтвердив підтримку Німеччини та Європи Україні.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє ntv.

"Європа захищатиме і підтримуватиме Україну всіма засобами", - заявив Вадефуль на полях зустрічі міністрів закордонних справ ЄС у Варшаві.

"Усі в Москві повинні знати, що їм доведеться з нами рахуватися", - наголосив він.

Щодо фінансування оборонних витрат в ЄС і можливого спільного боргу, Вадефуль сказав: "Я думаю, ми всі згодні, що для підтримки України потрібно робити більше".

Для цього, за його словами, є "різні способи". Найголовніше, наголосив він, "щоб були виділені кошти для підтримки України".

Новий канцлер Німеччини Фрідріх Мерц уже встиг заявити, що планує відвідати Україну найближчим часом.

Читайте також статтю Мерц та його команда: хто увійде у новий уряд Німеччини і що це означає для України.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №11/2016 №11
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

В Axios назвали причини зриву зустрічі Зеленського і Віткоффа в Туреччині Сьогодні, 19 листопада

Глава МЗС Польщі розкритикував розпалювання політиками антиукраїнських настроїв Сьогодні, 19 листопада

Ердоган закликав відновити переговори у Стамбулі та розширити їхній зміст Сьогодні, 19 листопада

Декларація про відходи: як одна форма захищає бізнес від штрафів і відкриває двері для інвестицій Сьогодні, 19 листопада

Іспанія виділить ще 615 млн євро на військову допомогу Україні  Сьогодні, 19 листопада

Зеленський планує в Туреччині обговорити з Ердоганом "справедливий мир" Сьогодні, 19 листопада

Туск: виконавцями підриву залізниці вважають двох українців, що співпрацюють з РФ Вчора, 18 листопада

Тисячі словаків у річницю "оксамитової революції" протестували проти Фіцо Вчора, 18 листопада

У Польщі після диверсії відновили рух на пошкодженій залізничній ділянці Вчора, 18 листопада

Reuters: Зеленський у Туреччині зустрінеться із Віткоффом Вчора, 18 листопада