Самопроголошений президент Білорусі Александр Лукашенко помилував 42 осіб, засуджених за "екстремістськими" статтями.

Самопроголошений президент Білорусі Александр Лукашенко помилував 42 осіб, засуджених за "екстремістськими" статтями.
Про це повідомляє Zerkalo.io, пише "Європейська правда".
У пресслужбі Лукашенка оголосили, що той "у переддень святкування Дня перемоги" 9 травня помилував 42 засуджених за "злочини екстремістського спрямування", та що вони "визнали провину і розкаялись".
Серед помилуваних – 18 жінок і 24 чоловіків, десять осіб – старші 50 років, тринадцять мають хронічні захворювання.
Це перше помилування у 2025 році, та сьоме – з червня 2024 року. Останній перед цим випадок був у грудні 2024 року.
9 січня суд у Білорусі присудив чотири роки увʼязнення співробітнику представництва Європейського Союзу в країні Ніколаю Хілу.
Наприкінці квітня у Білорусі відпустили на волю американського громадянина, якого звинуватили у підготовці замаху на Лукашенка.
Читайте також інтерв’ю з лідеркою білоруської опозиції Світланою Тихановською: У Білорусі можливий переворот, і тут свою роль можуть зіграти білоруси з ЗСУ
Архів журналу Віче
|
№3 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Як друкована продукція формує імідж компанії у Києві
В НБУ пояснили, чого чекають від інституцій ЄС на тлі нападу Угорщини на інкасаторів
Фіцо: ми з фон дер Ляєн погодилися, що транзит нафти через "Дружбу" має бути відновлений
Німеччина "назбирала" нову партію перехоплювачів до Patriot для України
Зеленський: тристороння зустріч з РФ і США відкладається за пропозицією американців
Проугорська група в Європарламенті вимагала засудити "погрози" Зеленського Орбану
Фон дер Ляєн обіцяє, що Україна отримає 90 млрд євро від ЄС: "ми виконаємо зобов’язання"
Трамп: рішення про завершення війни в Ірані буде "взаємним" з Ізраїлем
Як вибрати літню гуму для електроавтомобіля?
Новий прем’єр Нідерландів прибув з першим візитом до Києва