Німеччина надалі буде надавати Україні військову допомогу, залишаючись її найбільшою підтримкою у Європі, і в той самий час зміцнювати свої збройні сили та інвестиції в німецьку оборонну промисловість.

Німеччина надалі буде надавати Україні військову допомогу, залишаючись її найбільшою підтримкою у Європі, і в той самий час зміцнювати свої збройні сили та інвестиції в німецьку оборонну промисловість.
Про це заявив президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі 28 квітня, під час урочистостей з нагоди 70-річчя вступу Німеччини в НАТО, повідомляє кореспондентка "Європейської правди".
"Ми й надалі залишатимемося найсильнішою підтримкою України в Європі, відстоюватимемо її свободу, суверенітет та європейське майбутнє", - підкреслив Штайнмайєр.
"Сьогодні, коли війна Путіна проти України триває з повною силою, а Сполучені Штати чинять сильний тиск на своїх європейських союзників, Німеччина, як я вважаю, перебуває у вирішальній позиції. Саме тому я звертаюся до вас, до ваших союзників, не лише з подякою, але й із закликом до негайних дій", - підкреслив Штайнмайєр.
"Німеччину закликають діяти – і ми почули цей заклик, ми зрозуміли послання", - додав він і звернувся до генерального секретаря НАТО Марка Рютте з запевненням, що "ви можете на нас розраховувати".
"Ми будемо й надалі зміцнювати наші збройні сили – Бундесвер – і збільшувати інвестиції в нашу оборонну промисловість. Ми наполегливо працюватимемо над виконанням своїх зобов'язань у рамках регіональних планів НАТО", - наголосив президент Німеччини.
Як повідомлялося, Німеччина нещодавно попросила ЄС про свободу дій у питаннях оборонних витрат.
Днями майбутній канцлер Німеччини Фрідріх Мерц заявив про готовність передати Україні ракети дальнього радіуса дії Taurus за умови узгодження з європейськими партнерами.
Кремль розкритикував Мерца у зв'язку з його коментарями.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Бельгія видала ордер на арешт колишнього єврокомісара у справі про корупцію в Європарламенті
Відставка прем'єра Британії, Навроцький як Орбан, зняття санкцій з Ірану: новини дня
Представники польського бізнесу закликають Польщу та Україну до діалогу
Прем’єр Британії йде у відставку
Сибіга поверне Польщі свою державну нагороду через позбавлення ордена Зеленського
Угорський прем’єр розповів деталі зустрічі з Зеленським, говорили про Берегове
Мадяр розповів, як діяв проти України у ЄС і запевнив, що Орбан був проукраїнським
Навроцький постановив забрати у Зеленського орден через "героїв УПА" і пригрозив щодо ЄС
ЗМІ: Міноборони Німеччини зацікавилося ракетами двох українських виробників
ЗМІ: уряд Стармера закликатиме його готуватися до відставки