Сб, 26 квітня 2025

Зеленський розповів про зустріч з Трампом: має потенціал стати історичною

Президент Володимир Зеленський заявив, що його зустріч з американським колегою Дональдом Трампом у базиліці Святого Петра у Римі має потенціал стати історичною.

Президент Володимир Зеленський заявив, що його зустріч з американським колегою Дональдом Трампом у базиліці Святого Петра у Римі має потенціал стати історичною.

Про це він написав в Х, передає "Європейська правда".

Зеленський зазначив, що віч-на-віч президенти встигли обговорити багато.

"Сподіваємось на результат з усіх речей, які прозвучали. Захист життів наших людей. Повне й безумовне припинення вогню. Надійний і тривалий мир, який убезпечить від повторення війни", - заявив президент України.

"Дуже символічна зустріч, яка має потенціал стати історичною, якщо досягнемо спільних результатів", - додав він.

Зеленський також висловив вдячність президентові США за цю розмову.

У Білому домі назвали зустріч дуже продуктивною.

Раніше ЗМІ повідомили, що адміністрація Трампа передала Україні в Парижі односторінковий документ, який подали як "остаточну пропозицію" щодо мирного врегулювання. Серед іншого, США готові визнати контроль Росії над українським Кримом та послабити санкції проти Москви.

Президент Володимир Зеленський 24 квітня заявив, що США запропонували свою стратегію щодо територій України під час перемовин у Лондоні, однак, за його словами, після пропозиції Сполучених Штатів "з'явився інший папір".

Читайте також: Не тільки Крим, не тільки НАТО. Нерозкриті деталі "мирної угоди" між Україною, США і Росією.

www.eurointegration.com.ua

Останні новини

Румунія знищила два дрони, що дрейфували біля її газового проєкту в Чорному морі Сьогодні, 12 серпня

Ексгумація Коновальця, Путін зробив поступку Трампу, президент Угорщини: новини дня Сьогодні, 12 серпня

Спікер Сейму закликав Україну визнати події на Волині геноцидом задля вступу в ЄС 10 серпня

Полякам почнуть розсилати SMS про зліт польської авіації через удари РФ по Україні 10 серпня

"Не будь байдужим": у Польщі пройшли акції проти нападів на українців 09 серпня

ЄС вніс до Фонду підтримки енергетики України додаткові 30 млн євро 08 серпня

Вучич: бажаємо, щоб Україна відкрила і закрила всі переговорні кластери на шляху до ЄС 08 серпня

Зеленський уперше прибув до Сербії 08 серпня

У Вучича анонсували перший візит Зеленського до Сербії 07 серпня

Зеленський звільнив трьох послів, які представляли Україну на Балканах 06 серпня