Пт, 25 квітня 2025

Трамп: Росія зробила "досить велику поступку" – обіцяє не захоплювати всю Україну

Президент США Дональд Трамп вважає, що Росія вже зробила "досить велику поступку" щодо "мирного врегулювання".

Президент США Дональд Трамп вважає, що Росія вже зробила "досить велику поступку" щодо "мирного врегулювання".

Її він озвучив журналістам у Білому домі 24 квітня після зустрічі з премʼєр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стьоре, повідомляє "Європейська правда".

Трамп наголосив, що "дуже сильно тисне" і на Україну, і на Росію для того, аби вони погодились на "мирні пропозиції" американської сторони.

Коли журналіст уточнив, на які саме поступки пішла Росія, аби "наблизитися до миру", американський лідер відповів: "Припинення війни, припинення захоплення цілої країни".

"Досить велика поступка", - оцінив Трамп.

Раніше президент США заявив, що "не задоволений" російськими ракетними ударами по Києву, які забрали життя щонайменше 12 людей, звернувся до господаря Кремля "Владіміре, зупинись!"

За інформацією ЗМІ, США також вимагатимуть від Росії визнати право України на власні збройні сили та оборонну промисловість у рамках ширшої мирної угоди між Москвою і Києвом.

www.eurointegration.com.ua

Останні новини

Нордично-Балтійська вісімка за відкриття всіх кластерів для України у червні–липні Сьогодні, 10 червня

Німеччина виділить 300 млн євро на чеську снарядну ініціативу для України Сьогодні, 10 червня

Обіцянка Туска для України, Болгарія зупиняє допомогу ЗСУ, Іран збив гелікоптер США Сьогодні, 10 червня

Зеленський у Таллінні підписав угоду про дрони з новим прем’єром Латвії Вчора, 09 червня

Зеленський про листи Путіну і Трампу: я отримав результат, який був потрібен Вчора, 09 червня

Туск обіцяє "не торгувати підтримкою українських амбіцій" у контексті вступу в ЄС Вчора, 09 червня

Фон дер Ляєн анонсувала заборону на вʼїзд до ЄС усім, хто воював проти України Вчора, 09 червня

Рада ухвалила суперечливий "євроінтеграційний" проєкт щодо судової реформи Вчора, 09 червня

В новому уряді Болгарії заявили про припинення військової допомоги Україні Вчора, 09 червня

Женские футболки и майки: материал, силуэт и логика базового слоя Вчора, 09 червня