У Парижі розпочалася зустріч між українською делегацією та представниками Франції, Німеччини та Британії у четвер, 17 квітня.

У Парижі розпочалася зустріч між українською делегацією та представниками Франції, Німеччини та Великої Британії у четвер, 17 квітня.
Про це повідомив міністр закордонних справ Андрій Сибіга у Х, пише "Європейська правда".
17 квітня Сибіга, керівник Офісу президента Андрій Єрмак та очільник Міністерства оборони Рустем Умєров прибули на зустріч до Парижа для зустрічей із представниками "коаліції рішучих".
Очільник українського МЗС розповів, що українська делегація вже почала зустріч із британськими, французькими та німецькими колегами на Єлисейських полях.
Фото: Х
"Ми обговорили шляхи до справедливого та тривалого миру, включаючи повне припинення вогню, багатонаціональний контингент та гарантії безпеки для України", - написав він.
Зазначимо, у Парижі в української делегації також запланована зустріч з американськими колегами – державним секретарем США Марком Рубіо та посланником американського президента Стівом Віткоффом.
Франція разом із Великою Британією очолює групу країн, які напрацьовують можливі варіанти гарантій безпеки для України.
У контексті американської делегації, яка буде присутня в ці дні у Парижі, варто звернути увагу, що минулого тижня Віткофф зустрічався з правителем РФ Владіміром Путіним.
Він назвав переговори з Путіним "переконливими", а також заявив, що можливість якоїсь "мирної" угоди впирається в "п’ять територій".
Архів журналу Віче
|
№5 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Сибіга розповів про початок консультацій з Угорщиною щодо питання нацменшин
У партії влади попереджають, що вступу до ЄС не буде до завершення війни
FT: Сі сказав Трампу, що Путін може пошкодувати про вторгнення в Україну
В ОП розповіли, скільки грошей вдалось залучити до програми закупівлі зброї США для України
ЗМІ: скасування податкової пільги на посилки стане вимогою ЄС для макрофіну Україні
ЄС ще не прийняв рішення, чи продовжувати тимчасовий захист для українців
США відновили санкції проти нафти з РФ, не продовживши дію винятку
У Польщі затримали винуватців побиття підлітків з України
Іспанія видала Німеччині українця, підозрюваного у шпигунстві для РФ
Анонс та Прогноз матчу LA Kings проти Vegas Golden Knights